Oblíbené

Včelka Mája ve Zlatém jablku

Rodina

Včelka Mája ve Zlatém jablku

by Katerina Martykanova

30. Června - 1. Července
16:00
Konkrétní data konání
OZC Zlaté jablko Zlín
Vstupné
Zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Včelka Mája ve Zlatém jablku

Ojedinělý projekt pro děti nabídne svým návštěvníkům obchodní centrum Zlaté jablko ve Zlíně. Jak první v České republice totiž hostí zábavně-edukativní program na motivy oblíbené včelky Máji. Hry, soutěže, fotokoutek, malování na obličej, tetování a další atrakce zde budou připraveny 30. června a 1. července od 10 do 18 hodin.

Konec školního a školkového roku je potřeba řádně oslavit! Obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko si pro své návštěvníky připravilo zábavu se včelkou Májou a jejími kamarády. Jedná se o program, který se v České republice koná vůbec poprvé.

Včelka Mája v dětech probouzí zvídavost a lásku k přírodě. Akce má edukativní podtext, přibližuje dětem přirozený chod přírody, pozornost je kladena i na mezilidské vztahy a vlastnosti, jako jsou porozumění, odvaha, trpělivost a chápavost. Děti se zde dozví také spoustu informací ze života hmyzu.

Čekat na ně budou medové hry, kde za splněné úkoly získají medaili a diplom. Se včelkou Májou se mohou vyfotit ve fotokoutku, své výtvarné umění předvést v uměleckém koutku. Nebude chybět ani malování na obličej nebo tetovací studio. A ti, kteří přijdou v kostýmu včelky Máji, budou odměněni originální maskou a semínky medonosných rostlin.

Program bude probíhat v prodejní galerii v přízemí obchodního centra v pátek 30. června a v sobotu 1. července vždy od 10 do 18 hodin.

Galerie

for Včelka Mája ve Zlatém jablku

Konkrétní data konání

30. Června 08:00
1. Července 16:00

Mohlo by Vás zajímat

Prázdninová angličtina pro děti ZŠ i SŠ 19. 8. Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně, budova U18, Štefánikova 5670, Zlín Zobrazit
Adrenaline Challenge Zlín 21. 4. Náměstí Míru Zobrazit
Top