Oblíbené

Slovácké léto 2024

Festival

Slovácké léto 2024

by Slovacke leto

27. Června
19:00
Masarykovo náměstí Uherské Hradiště
Vstupné
https://www.smsticket.cz/poradatele/1q0po4/slovacke-leto
Vstupenky
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Slovácké léto 2024

Sedmnáctý ročník sportovně-kulturního festivalu Slovácké léto rozhýbe a roztančí Uherské Hradiště v termínu 28.6.-7.7.2024. Návštěvníci se opět mohou těšit na desetidenní nabídku sportů, hudby a zábavy pro všechny generace.

Sedmnáctý ročník sportovně-kulturního festivalu Slovácké léto rozhýbe a roztančí Uherské Hradiště v termínu 28.6.-7.7.2024. Návštěvníci se opět mohou těšit na desetidenní nabídku sportů, hudby a zábavy pro všechny generace.

Na Masarykově náměstí vystoupí Olympic s předkapelou Žlutý pes, Kapitán Demo, Argema, Iné Kafe, Alkehol, Pokáč, Majk Spirit, Vypsaná fixa, No Name a Reflexy. Kromě úvodního koncertu festivalu, legendy Olympic, jsou všechny koncerty přístupné zdarma. Je však možné zakoupit si vstup do VIP zóny na každý koncert.

Headlinery včera podpoří významné regionální kapely Tabák – Kabát revival, Honza Grebík, Focus Rock, Doctor’s Band, Akustyk, DJ Kharma a Kumpáni.

Plážový volejbal opět nabídne plejádu turnajů: otevřené turnaje mužů, žen i mixů doplní divácky atraktivní turnaje profesionálů. 

I nabídka dalších sportů bude tradičně pestrá. Znovu se na Slovácké léto vrátí plážový fotbal, nebudou chybět stálice jako Žhavé běhy, pétanque, cyklistika, fitness, Nordic Walking, florbal, tenis, šifrovačka, spikeball, volejbalový tábor pro děti a další.

Doprovodný program v přilehlých nádvořích či parku myslí na děti i dospělé. Nabídne představení My na to máme (Divadelní ochotnický spolek Sokol Staré Město), Švanci studio a hosté (Petr Švancara), folklorní večer a tančírnu. Děti si užijí sportovní sobotu v Jezuitské zahradě, pohádku Slováckého divadla Anička a bylinkové kouzlo, zabaví se na Festivalu IQ Play nebo mohou naskočit do volejbalového sportovního tábora.

I v letošním roce uspořádají organizátoři benefiční večery. Vloni Slovácké léto přispělo na dobrou věc 141 300 korunami. Za celou dobu trvání už festival získal díky benefičním aktivitám více než 1 milion korun.

Kontakty a odkazy:

Předprodej: https://www.smsticket.cz/poradatele/1q0po4/slovacke-leto 

Web: www.slovackeleto.cz

Facebook: https://www.facebook.com/slovackeleto/

Instagram: https://www.instagram.com/slovackeleto/

YouTube: www.youtube.com/slovackeleto/

Mohlo by Vás zajímat

Třetí ročník festivalu Zlín žije 28. 6. Zámek Zlín Zobrazit
Festival malých pivovarů na radničním nádvoří 22. 6. radniční nádvoří (ul. Na Kapli), Napajedla Zobrazit
NAPAHRANÍ deskových her 15. 6. Café Klášter Zobrazit
Top