Oblíbené

Zlin Design Week 2024

Festival

Zlin Design Week 2024

by ZDW

8. - 14. Května
20:00
Konkrétní data konání
Zlín
Vstupné
0-900 Kč
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Zlin Design Week 2024

Zlin Design Week, týdenní design festival, kde může každý najít inspiraci. Prostřednictvím ZDW vytváříme platformu pro setkávání mladých designérů a profesionálů, pro prezentaci, vyjádření, sdílení a nečekaná spojení. Podporujeme mladé talenty a přinášíme čerstvý vítr v oblasti designu.

Zlin Design Week, týdenní festival designu, který nabízí inspiraci úplně pro každého. Letos slaví 10 let a opět otevře prostor pro setkávání mladých designérů a profesionálů, prezentaci a sdílení nápadů, ale především navázání nečekaných spojení. 

"FUTURE IS", to je téma jubilejního ročníku, které nás vyzývá hledat odpovědi na otázky jako: Jaká bude role designu při řešení klimatických a sociálních výzev? Jak podpoříme lidskou rozmanitost? Jak se propojíme s novými technologiemi?

To vše a mnohem více můžete poodhalit na festivalu Zlin Design Week, kde na vás čekají inspirativní přednášky, živé rozhovory v rámci Design KANTÝNY, výstavy, PechaKucha Night nebo dvě dechberoucí Fashion show, které se uskuteční 10. a 12. května. Jednu z nich dokonce připravuje česko-dánský designér a absolutní vítěz mezinárodní soutěže Best in Design 2020 Milan Flíček.

Kromě zmíněného jsou pro designéry, střední školy i širokou veřejnost připraveny edukační programy, design shop a workshopy, které kombinují program vzdělávání, rozšiřování obzorů a rozvoj vlastní kreativity. 

Celý program a vstupenky naleznete na webových stránkách festivalu.

Galerie

for Zlin Design Week 2024

Konkrétní data konání

8. Května 09:00
14. Května 20:00

Mohlo by Vás zajímat

64. Zlín Film Festival 30. 5. Zlín Zobrazit
Slovácké léto 2024 27. 6. Masarykovo náměstí Uherské Hradiště Zobrazit
Třetí ročník festivalu Zlín žije 28. 6. Zámek Zlín Zobrazit
Top