Oblíbené

Gastrofestival \\\"Cesta kolem světa\\\" Uherské Hradiště

Gastronomie

Gastrofestival \\\"Cesta kolem světa\\\" Uherské Hradiště

by monur

7. - 8. Května
09:00
Konkrétní data konání
Masarykovo náměstí, Uherské Hradiště
Vstupné
zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Gastrofestival \\\"Cesta kolem světa\\\" Uherské Hradiště

Ochutnejte světovou kuchyni na jednom místě ve dvoudenním festivalu, který se koná v úterý 7.5 a ve středu 8.5. na Masarykově náměstí v Uh. Hradišti! Zkuste, jak chutná paella, egyptské pity, empanadas, barevné sushi, pizatiny, šneci, indonéské speciality nebo mexické quesadillas! Festival je určen pro celou rodinu a vy se můžete těšit na kapely, kouzelníka, siláckou exhibici i kuchařskou show!

Ochutnejte americké burgery, hot dogy, křídýlka, mexické quesadillas, tacos, tortily, nachos, španělskou peallu, egyptské menu s dezertem baklava, či kávu připravovanou na horkém písku. Indonéskou kuchyni a speciality Asie. Šneky ze šnečí farmy z Vlkoše nebo klasické slovácké recepty našich babiček. Smlsněte si na vaflích, makronkách nebo výborné zmrzlině. Ochutnejte italské pizzatiny nebo španělskou paellu. Ve stánku Crunchy a Grig vám nabídnou sušené červíky, kobylky, hmyzí lízátka či čokoládu. Samozřejmostí je vychlazené pivko, víno z vinařství z Blatnice a míchané drinky.

Na pódiu zahraje Honza Grebík, DJ Spike, kapela NAEX nebo vystoupí Lukáš Neckář se svým barevným sushi. Vy i vaše děti se můžete zapojit do sushi kurzu.

Ve středu pak pobaví svým kouzlením Jirka Hadaš. Po oba festivalové dny bude připravena dětská zóna s nafukovacími atrakcemi a řetízkáčem. Těšit se můžete i na siláckou exhibici Železného Zekona.

V úterý se pokusí superjedlík Jarda Němec o rekord v pojídání prasečích uší na čas. Soutěže neminou ani hosty – zájemci můžou soutěžit v pojídání hmyzu, jitrnice nebo vaflí. Gastrofestival je určen pro celou rodinu, těšíme se na vás!

Galerie

for Gastrofestival \\\"Cesta kolem světa\\\" Uherské Hradiště

Konkrétní data konání

7. Května 11:00
8. Května 09:00

Mohlo by Vás zajímat

Top