Oblíbené

Festival Dny Baťa

Divadlo

Festival Dny Baťa

by Živý Zlín

9. - 13. Září
00:00
Konkrétní data konání
Vstupné
Zdarma

Festival Dny Baťa

Celý týden jen o Tomášovi Baťovi! Prožijte návrat do třicátých let, užijte si dobovou hudbu i tanec, odborné i popularizační programy pro malé i velké, půjčovnu a přehlídku dobových kostýmů, vyrazte si vlastní minci a prozkoumejte vilu Tomáše Bati a další legendární zlínská místa. Festival Dny Baťa mezi 12. a 18. zářím vás přenese do éry největšího rozmachu města. Zapojí se řada organizací a institucí, například Nadace Tomáše Bati, Památník Tomáše Bati či Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně. A samozřejmě nebude chybět ani program Živého Zlína na zámku. Chystáme toho pro vás ale mnohem víc! ‼️ Konkrétní program budeme postupně odhalovat. Vstup na část festivalu je zdarma. Pro konkrétní vstupné sledujte jednotlivé programy. Sledujte 👉 https://bit.ly/3d671hW Festival pořádá město Zlín skrze svou příspěvkovou organizaci Živý Zlín – kulturní a kreativní centrum ve spolupráci s dalšími institucemi. Děkujeme za spolupráci také Nadaci Tomáše Bati, která se zapojí skrze svůj každoroční festival Týden Baťa. Náš dík patří také Památníku Tomáše Bati a Muzeu jihovýchodní Moravy ve Zlíně.

Festival Dny Baťa mezi 12. a 18. zářím vás přenese do éry největšího rozmachu města. Zapojí se řada organizací a institucí, například Nadace Tomáše Bati, Památník Tomáše Bati či Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně. A samozřejmě nebude chybět ani program Živého Zlína na zámku. Chystáme toho pro vás ale mnohem víc!

‼️ Konkrétní program budeme postupně odhalovat. Vstup na část festivalu je zdarma. Pro konkrétní vstupné sledujte jednotlivé programy.

Sledujte 👉 https://bit.ly/3d671hW

Festival pořádá město Zlín skrze svou příspěvkovou organizaci Živý Zlín – kulturní a kreativní centrum ve spolupráci s dalšími institucemi. Děkujeme za spolupráci také Nadaci Tomáše Bati, která se zapojí skrze svůj každoroční festival Týden Baťa. Náš dík patří také Památníku Tomáše Bati a Muzeu jihovýchodní Moravy ve Zlíně.

Konkrétní data konání

9. Září 00:00
8. Září 00:00
13. Září 00:00

Mohlo by Vás zajímat

O království, kde strašilo 21. 4. Lidečko Zobrazit
EGBDF (kdo se naladí na správnou notu) 24. 4. Kongresové centrum Zlín, Městské divadlo Zlín Zobrazit
(Ne)skutečný příběh – muzikál Miroslava Hromádky 17. 5. Kulturní centrum Vizovice Zobrazit
Top