Chcete pod stromeček nadělit spoustu zlínského designu? Nově jsme pro vás otevřeli kromě showroomu také e-shop plný produktů, které potěší každého Zlíňáka. 

Celý rok jsme slavili zlínské narozeniny a ve spolupráci s nejrůznějšími lokálními podnikateli, designéry a firmami vznikla řada předmětů, které stojí za pozornost. V dílně Evy Klabalové, která tvoří pod značkou Kave Footwear, se zrodily tenisky Zlíňanky, a to v limitovaném počtu kusů ve výročních barvách s logem nekonečna.

Výroční kolekce nezapomínají ani na éru velkého obuvníka Bati a jeho odkaz, zejména architektonický. Pořídit si můžete psaníčko Cihla reflektující barvu a rozměry pálené cihly, signifikantní pro místní kolorit. Zlín také dokáže spojovat staré s novým, stejně jako to dělá taška Shopa z recyklovaných bannerů a nové textilie. Obojí vzniká pod rukama designérky Kateřiny Vavrouškové a nyní je zakoupíte dokonce se slevou. Pod stromečkem jistě potěší také “nekonečné” šperky od Veroniky Zelezníkové.

Na e-shopu najdete také sérii zvanou Zlíňák s níž můžete dát hrdě najevo, odkud jste. Omrkněte třeba tričko s nápisem Su ze Zlína, propisky se stejným heslem či tašku s významným rodákem Emilem Zátopkem. A do kapsy přidejte Příručku správného Zlíňáka a baťovský domek na klíčích z Ateliéru Radost.

Podívejte se na celou nabídku na našem e-shopu.