Kam ve Zlíně za nejen sportovními zážitky? Už jste někdy stáli či dokonce cvičili na skákacích botách? A co takhle zdolat vodu na paddleboardu? Kromě gastronomie a designu najdete v našem výročním projektu ZLÍN VŠEMI SMYSLY také kategorie SPORT a ZÁŽITKOVÉ POUKAZY. 

Netradiční lekce na skákacích botách

Pro dámské publikum máme tip na netradiční lekce KangooDance a KangooWorkout na skákacích botách v Meet Fit Zlín. Pokud se vám lekce zalíbí, můžete si díky projektu Zlín všemi smysly zakoupit výroční permanentku na lekce na skákacích botách za zvýhodněnou cenu.

Máte rádi vodní sporty nebo raději stojíte nohama pevně na zemi?

V obou případech máme nápad na aktivitu. Pokud raději sportujete na zemi, můžete si koupit sedmistovkový poukaz do Space Laser Game & VR Aréna. Ten lze použít na laser game i virtuální realitu, kde si klidně můžete i zaplavat nebo se projet na bobové dráze. Zažít tedy v suchu můžete obojí.

A pokud chcete přeci jen vyrazit na vodu, zkuste paddleboard. Tambik si pro vás navíc připravil Nekonečnou výzvu na paddleboardech, kde můžete vyhrát super ceny. Jak se zapojit? Více informací najdete TADY.

A pokud jste raději tak trochu hlavou v oblacích a ne pevně na zemi, využijte speciální zvýhodněné nabídky do Vertikonu. Pro projekt si připravili Tester na lezeckou stěnu pro dvě osoby s instruktorem.

Zábava nejen pro děti

Zažijte s dětmi spoustu legrace v zábavním parku Galaxie. V rámci cenově zvýhodněného vstupu za 700 Kč se vám otevře brána do světa plného atrakcí s vesmírnými motivy. Vstup je pro dva dospělé a dvě děti a díky poukazu s výročním designem získáte možnost využít zdarma 5D kino.

Padesetiminutová relaxace zdarma

A pokud vám chybí odpočinek a chcete se zrelaxovat, čeká nás ještě 1.12. poslední relaxace v prostorách Centra poradenství pro rodinné a partnerské vztahy ve Zlíně (U Náhonu 5208) zdarma v délce 50 minut.

Zážitkové poukazy

V zážitkovém projektu toho na vás čeká ale ještě mnohem více. Vyrazit můžete do Městského divadla Zlín, kde se zároveň zakoupením vstupenek zapojíte do slosování o volňásky do divadla za 700

Další náš tip je příjemný zážitek v Dobré čajovněVýroční poukaz do čajovny v hodnotě 700 Kč navíc koupíte o 200 Kč levněji.

Všechny jedinečné sedmistovkové produkty a služby najdete na www.zlin700.eu.