Oblíbené

ZLÍN ŽIJE: Velkolepý třídenní festival

ZLÍN ŽIJE: Velkolepý třídenní festival

by User 2

24. Června
14:00
Zámek Zlín
Zlín
Vstupné
Zdarma

ZLÍN ŽIJE: Velkolepý třídenní festival

ZLÍN ŽIJE bude největší megaakcí výročí. Velkolepý festival nabídne Tata Bojs, provazochodce, vizuální show a přes 500 účinkujících

Zlín – V červnu proběhne třídenní festival Zlín žije. Největší akce, kterou Zlín ve svém výročním roce zažije. Přinese čtyři multižánrové scény ve veřejném prostoru, pouliční umění a zážitkový program. Na pódiích se vystřídá většina zlínských hudebních uskupení nejrůznějších žánrů a zúčastní se více než padesát spolků, iniciativ, organizací a umělců. Největší scéna vyroste na náměstí Práce, kde se odehrají věci mezi nebem a zemí – a to doslova. Program nabídne provazochodce, pyro efekty i atraktivní vystoupení wall dancerů.

Zlínská filharmonie uvede open air ve světové premiéře dílo zlínského rodáka Tomáše Illeho. Hlavní stage uvítá velké zlínské orchestry, ale také rodáka Felixe Slováčka, Melody makers či kapelu Tata Bojs s vizuálními projekcemi bubeníka a výtvarníka MIlana Caise. Na pódiu se vystřídají známé tváře zlínské hudební scény, nečekaný zážitek i uměleckou intervencí umělce Radima Hankeho připravil fenomenální hudebník Vojtech Szabó.

Mezi 24. a 26. červnem si přijdou na své příznivci všech hudebních žánrů. Park Komenského ožije díky padesáti kreativním stanovištím, které hudebně doprovodí DJs a vytvoří tak odpočinkovou chill out zónu. V areálu hospůdky Pod Lipama se vystřídají především místní bigbeatové formace a zámek i okolní park pak pohltí úchvatný světelný happening a půlnoční cirkus, který zakončí karnevalový průvod.

Galerie

for ZLÍN ŽIJE: Velkolepý třídenní festival

Zámek Zlín

Soudní 1, Zlín

Mohlo by Vás zajímat

Třetí ročník festivalu Zlín žije 28. 6. Zámek Zlín Zobrazit
The Cinelli Brothers (UK) 12. 6. Zámek Zlín Zobrazit
Top