Oblíbené

VUS ONDRÁŠ s pořadem ONDRÁŠOVSKÉ PUTOVÁNÍ

Folklór

VUS ONDRÁŠ s pořadem ONDRÁŠOVSKÉ PUTOVÁNÍ

by Michal

27. Června
19:00
Ratiboř areál u Komunitního centra
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

VUS ONDRÁŠ s pořadem ONDRÁŠOVSKÉ PUTOVÁNÍ

Folklorní tanečně-hudební pořad celého souboru Ondráš 27. 6. 2024 od 19 h v areálu Komunitního centra… Obec Ratiboř vás srdečně zve na představení Vojenského uměleckého souboru ONDRÁŠ. Délka pořadu je 80 minut, vstupné 300 Kč. Předprodej vstupenek na sekretariátu OÚ Ratiboř, ve Vinařství VAJBAR na Vsetíně (Žerotínova 622) a nově také prostřednictvím portálu Ticketstream.

ONDRÁŠOVSKÉ PUTOVÁNÍ

Objevte s námi lidové bohatství krajů nejen naší domoviny!

Celosouborový pořad sestavený z tanečních, pěveckých a hudebních čísel vás provede od kraje jihočeských rybníků, přes Moravu až na temperamentní Slovensko. Užijete si jak české kolové tance, tak i tance ze Slovácka, pokocháte se pestrostí krojů několika regionů a na závěr vás ohromíme téměř akrobatickými tanečními kreacemi z oblíbené Myjavy.

Tvůrci

Hudba a aranže: Michal Budinský, Andrej Dostál, Jiří Gužík, Ivan Hanula, Pavel Koplík, Martin Kovář, Monika Kovářová, Peter Mikulec, Jiří Slavík, Ondřej Veselý. Choreografie: Rudolf Danajovič, Kateřina a Tomáš Jehličkovi, Martin Krajňák, Jan Kysučan, Michal Majer, Stanislav Marišler

Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ

…je profesionální umělecké těleso zřizované Ministerstvem obrany ČR. Prostřednictvím hudby, zpěvu a tance představuje divákům umělecky stylizovaný folklor. V současnosti jej tvoří Orchestr lidových nástrojů, taneční skupina a dívčí sbor. Kromě práce s lidovým materiálem se VUS Ondráš věnuje i přesahům do jiných hudebně-tanečních žánrů a tvoří autorské pořady.

www.vusondras.cz

Galerie

for VUS ONDRÁŠ s pořadem ONDRÁŠOVSKÉ PUTOVÁNÍ

Top