Oblíbené

Slavnostní otevření sezóny Tržiště Pod kaštany

Gastronomie

Slavnostní otevření sezóny Tržiště Pod kaštany

by Živý Zlín

1. Dubna
08:00
Tržiště Pod kaštany
Vstupné
Zdarma

Slavnostní otevření sezóny Tržiště Pod kaštany

Tržiště pod kaštany zahájí svou první sezonu ve zcela novém hávu s atraktivní nabídkou a pouličním doprovodným programem.

Oficiálně tržiště otevře primátor města Jiří Korec s náměstkem Pavlem Bradou a prodejce zastoupí pan Josef Košař, pěstitel bio zeleniny. Obyvatelé města se konečně dočkají skutečně důstojného místa pro nákup lokálních produktů.

První den nové sezóny doprovodí ochutnávky zdejšího sortimentu i soutěže o balíčky plné lokálních surovin. Těšit se můžete na rozmanitou nabídku výrobků z farem od lokálních producentů, ale také na stánky s dobrotami či kávou.

V režii kulturního a kreativního centra Živý Zlín pak bude zážitkový doprovodný program, který zároveň přiblíží nabídku tržiště. Na slavnostním otevření zazní fanfára v podání žesťové sekce Filharmonie Bohuslava Martinů, součástí programu budou i hudební vstupy buskerů a o vystoupení herecká, taneční i hudební postarají děti ze Základní umělecké školy Zlín. A nebude chybět ani street dance v podání skupiny Just Us. Akcí provede moderátorka Českého rozhlasu Zlín, Markéta Janíková.

Akci pořádá statutární město Zlín.

Galerie

for Slavnostní otevření sezóny Tržiště Pod kaštany

Mohlo by Vás zajímat

Zámecké ko.KINO 26. 7. Zobrazit
Koncert ZENtour 31. 3. GAG Galerie Garáž Zlín (Burešov, č.ev. 2354) Zobrazit
Sportovní náměstí 23. 4. Zlínská sportoviště Zobrazit
Top