Oblíbené

REPETE 90

Tanec

REPETE 90

by Repete90

26. Května
08:00
Interhotel Zlín (dříve Moskva)
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

REPETE 90

🎉 **REPETE 90** – Nostalgická Oldies Párty ve stylu devadesátých let! Přijďte si zatančit, zavzpomínat a užít si večer plný zábavy s DJ Miss Renny a kapelou SwingShower. **24. května 2024, 19:00, Interhotel Zlín**. Těšíme se na vás! 🎶🕺💃
🎉 Pozvánka na Oldies Párty 🎉

Milí přátelé devadesátek,

s radostí vás zveme na jedinečnou akci plnou vzpomínek a nezapomenutelných hitů! Připojte se k nám na párty **REPETE 90**, která se uskuteční **24. května 2024** v **19:00** ve známém **Interhotelu Zlín** (dříve Hotel Moskva).

Připravte se na večer plný nostalgie, kde hlavní roli budou hrát melodie, které jsme všichni milovali. Tato diskotéka je speciálně určena pro rodiče dospělých dětí a všechny, kteří si chtějí znovu prožít magii devadesátých let.

Naše hudební hosty pro večer jsou **DJ Miss Renny** a swingová kapela **SwingShower**, kteří zajistí, že parket nebude chvíli prázdný. Přijďte si zatančit, zavzpomínat a užít si večer plný zábavy a dobré nálady.

Nezapomeňte, že před deseti lety jsme měli podobnou akci s názvem **Repete 1992**, která byla fantastickým zážitkem. Pojďme to zopakovat a udělat z **REPETE 90** ještě lepší večírek!

Těšíme se na vás,
Vaši organizátoři párty REPETE 90

Mohlo by Vás zajímat

Top