Oblíbené

Promítání filmu Modrý tygr (Sopka les prales)

Film

Promítání filmu Modrý tygr (Sopka les prales)

by Živý Zlín

26. Ledna
16:30
Zámek Zlín
Zlín

Promítání filmu Modrý tygr (Sopka les prales)

Přijďte si užít promítání magického filmu Modrý tygr mezi kouzelné exponáty Elišky Podzimkové! V pátek 26. ledna od 16.30 hodin na zámku Zlín.

Co se stane, když se ve městě objeví modrý tygr? Dobrodružný, magický a humorný rodinný film vtáhne děti i jejich rodiče do světa fantazie. Středobodem všeho dění je trochu zapomenutá, ale stále kouzelná botanická zahrada, ukrytá uprostřed hlučícího města. Dva kamarádi Johanka a Matyáš žijí bezstarostně mezi tropickými rostlinami společně s mluvícím papouškem a svými svéráznými rodiči v podání Báry Hrzánové a Jana Hartla. Když se ambiciózní starosta Rýp rozhodne zbourat zahradu, aby na jejím místě mohl postavit úplně novou čtvrť, přímo na křižovatce se objeví tajemný modrý tygr. Ten se s dětmi vydá na magickou cestu záchrany jejich jedinečného světa.

VSTUPENKY
Vstupné: 100 Kč dětský, 160 Kč dospělý.
Promítání je součástí vstupenky na výstavu, vstupenky zakoupíte u poklady výstavy SOPKA LES PRALES na zámku Zlín v její otevírací době (středa-neděle 14-18 hodin) a online zde.

Zámek Zlín

Soudní 1, Zlín

Mohlo by Vás zajímat

Chodník slávy 4. 6. Parkoviště před Velkým kinem Zobrazit
The Cinelli Brothers (UK) 12. 6. Zámek Zlín Zobrazit
Prázdninová angličtina pro děti ZŠ i SŠ 19. 8. Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně, budova U18, Štefánikova 5670, Zlín Zobrazit
Top