Oblíbené

Lampionový průvod

Rodina

Lampionový průvod

by Živý Zlín

22. Září
00:00
Zámek Zlín
Zlín
Vstupné
Zdarma

Lampionový průvod

Přijďte přivítat podzim tradičním lampionovým průvodem už 22. září!

Přijďte přivítat podzim tradičním lampionovým průvodem!🍂 Vyrazíme v pátek 22. září 2023 v 19.30 hodin z prostranství pod Památníkem Tomáše Bati. V cíli nás čeká velkolepá ohňová show.🔥

🏮Trasa je stejná jako v minulých letech. Sraz účastníků je na travnaté ploše pod Památníkem Tomáše Bati, kde akci zahájí taneční vystoupení Orianadance. Průvod vyrazí v 19.30 hodin po náměstí T. G. Masaryka na Gahurův prospekt, pokračovat bude podchodem na náměstí Práce k areálu Svitu a kolem autobusového nádraží podchodem do sadu Svobody až ke zlínskému zámku.

Zde bude následovat ohňová show se speciálními zlínskými vizuály v podání profesionální skupiny Postrpoi. Lampiony všech velikostí, barev a tvarů s sebou! Centrum krajského města letos lampiony rozsvítí poosmé. Vstup zdarma.

Akci vám přináší kulturní a kreativní centrum Živý Zlín. Změna programu vyhrazena. V případě špatného počasí se akce ruší. V rámci této akce mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy k propagačním a ilustračním účelům.

Zámek Zlín

Soudní 1, Zlín

Mohlo by Vás zajímat

The Cinelli Brothers (UK) 12. 6. Zámek Zlín Zobrazit
Prázdninová angličtina pro děti ZŠ i SŠ 19. 8. Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně, budova U18, Štefánikova 5670, Zlín Zobrazit
Junior univerzita 2024 8. 7. Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně, budova U18, Štefánikova 5670, Zlín Zobrazit
Top