Oblíbené

Komentovaná prohlídka výstavy Mléčný protest + koncert Timber Rattle

Komentovaná prohlídka výstavy Mléčný protest + koncert Timber Rattle

by HanaKovarikova

11. Listopadu
20:00
Galerie Kabinet T.
Vstupné
150 / 100 Kč
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Komentovaná prohlídka výstavy Mléčný protest + koncert Timber Rattle

Srdečně Vás zveme na sobotní komentovanou prohlídku výstavy Mléčný protest v Kabinetu T., společně s koncertem kapely Timber Rattle. Začínáme ve 20.00.

Akce je pořádána společně se spolkem Zvěřinec.

Komentovaná návštěva výstavy MLÉČNÝ PROTEST
Denisa Langrová přichází do Zlína s příběhy o tělesnosti a odtělesnění lidských i mimolidských bytostí, s úvahami o životě mimo dosavadní přírodní podmínky Země. Mytologizuje vědecké výzkumy očekávané planetární katastrofy a spojuje je se sny o vzpouře zvířat. Mytologizace klimatické změny se odehrává pomocí elementů vzduchu – vody – země. Čtvrtý element ohně do instalace přináší host a autor grafiky výstavy Alex Sihelsk*, který tělesné tekutiny a tekutiny mléčné dráhy, které proudí vyprávěním Denisy, přenáší do kovu.

TIMBER RATTLE
folk / drone
Timber Rattle je projekt Adama Parkse, amerického rodáka z Virginie momentálně usazeného na Broumovsku. Debutoval roku 2010, od té doby vydal několik desek a objel nespočet koncertů po celé Evropě. Poslední nahrávka s názvem 'ghost or white pavilion' vyšla v dubnu tohoto roku. O Timber Rattle toho člověk na sociálních sítích příliš nezjistí. „Internet je místo, které je ze své podstaty naprostým protikladem toho, co se snažíme v hudbě zachytit,“ říká Parks.
Timber Rattle, to jsou nestandardní končiny hypnotického folku, opakující se motivy, dronová atmosféra, velkolepost, zároveň prostota. Tušení blízkého konce.

vstupné: 150,-
student/ důchodce / ZTP: 100,-

Galerie

for Komentovaná prohlídka výstavy Mléčný protest + koncert Timber Rattle

Mohlo by Vás zajímat

Top