Oblíbené

Fashion Event Dotek

Studenti

Fashion Event Dotek

by Fashion Event Dotek

18. Března
18:00
Zlín
Vstupné
300
Vstupenky
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Fashion Event Dotek

Jedenáctý ročník Fashion Eventu Dotek se odehraje opět v jarních měsících, a to 18. března 2023 v 61. budově Svitu ve Zlíně. Kromě nového doprovodného programu také v rámci letošního tématu Identita představí nový dlouhodobý koncept.

Milovníky módy čeká v sobotu 18. března 2023 nabitý odpolední a večerní program složený z workshopů, módní přehlídky s charitativní aukcí a afterparty. Akci jako každý rok připravují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kteří jedenáctý ročník využijí k představení nového dlouhodobého konceptu – zaměření na studenty a studentský design. 

Nad celým projektem převzal záštitu hejtman Zlínského kraje Radim Holiš. Akci podpořila také poslankyně Evropského parlamentu a rodačka ze Zlína Martina Dlabajová. 

Ve 13 hodin program zahájí edukativní workshopy, které proběhnou v univerzitní budově U44 na adrese Univerzitní 2431 a v galerii G18, Štefánikova 5670. Hosté se mohou těšit na workshop kreativní produkce s Ivonou Petružálkovou nebo digitálního navrhování s Žil Julií Vostálovou. Na workshop bude nutná registrace předem na tomto odkazu, oba budou probíhat paralelně, vstupné ve výši 80 Kč bude k úhradě v hotovosti na místě.

V 18 hodin se otevřou dveře 61. budovy Svitu, kde od 19:00 proběhne slavnostní galavečer s módní přehlídkou, na které se představí 12 kolekcí z řad tuzemských studentů designu. Návštěvníci se však mohou těšit i na studenty ze Slovenska a Londýna. Prezentaci živým setem doprovodí zlínský hudební producent Rainer. Na módní přehlídku již tradičně volně naváže charitativní aukce, která podpoří chod neziskové organizace Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.

Na galavečer na stejné adrese volně naváže i afterparty, která dá prostor mladým hudebním talentům z Brna, Zlína a jeho okolí, jako jsou Rainer, Fitness3200, SERB686. Headlinerem celé party bude český DJ Jakub Strach, známý pod uměleckým jménem NobodyListen.

Galerie

for Fashion Event Dotek

Mohlo by Vás zajímat

Koncert Malí velcí filharmonici 4. 5. Kongresové centrum Zlín Zobrazit
The Cinelli Brothers (UK) 12. 6. Zámek Zlín Zobrazit
Top