Oblíbené

Chodník slávy

Rodina

Chodník slávy

by Katerina Martykanova

6. Června
15:30
Prostranství před Velkým kinem
Vstupné
ZDARMA
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Chodník slávy

Odhalení hvězd dětským filmovým hercům společně s Nadačním fondem Kapka naděje. Současně bude někdejším dětským hercům udělen „hvězdný doktorát“, který jim předá rektor Univerzity Tomáše Bati.

Tereza Ramba a Jan Cina budou nositeli nových hvězd na Chodníku slávy. Akce je součástí doprovodného programu Zlín Film Festivalu.

"Hvězdný doktorát"
Univerzita Tomáše Bati každoročně přispívá do festivalového programu řadou akcí. Jednou z nich je právě „hvězdný doktorát“. Jedná se o milou, úsměvnou záležitost. Od roku 2007, kdy byl udělen poprvé, jej obdrželo již 20 známých osobností (např. Jiřina Bohdalová, Lucie Vondráčková, Jiří Mádl, Vojta Kotek, Anna Geislerová, Klára Issová, Barbora Seidlová, Jan Šťastný a další. Raritou je astronaut Andrew Feustel, který dostal v roce 2011 „hvězdný doktorát“ za to, že vzal do vesmíru oblíbenou hračku českých dětí Krtečka. Držiteli tohoto ocenění jsou také moderátoři ZFF Dana Morávková a Jan Čenský.

Mohlo by Vás zajímat

Adrenaline Challenge Zlín 21. 4. Náměstí Míru Zobrazit
Prázdninová angličtina pro děti ZŠ i SŠ 19. 8. Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně, budova U18, Štefánikova 5670, Zlín Zobrazit
Top