Oblíbené

Busfest

Busfest

by Vojtech Matl

23. Dubna
20:47
Zlín
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Busfest

Busfest je jedinečný hudební festival, který nemá nikde jinde v České republice obdoby. Akce se uskuteční ve Zlíně ve třech jedoucích busech, kde v každém je jedna hudební stage.

Busfest je jedinečný multižánrový hudební festival pořádaný studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati, který nemá nikde jinde v České republice obdoby. Jedná se o unikátní festival, kdy se tři busy ve Zlíně promění ve tři hudební stage, které projíždí Zlínem. Každý účastník tohoto ujetého festivalu si přijde na svůj hudební styl díky třem odlišným interpretům. 

A to není všechno. Celý den je pro všechny návštěvníky připraven i bohatý  doprovodný program, chill-out zóna a občerstvení.  Busfest pohání zábava na plný plyn, která zastaví až když je čas na afterparty v jednom ze Zlínských klubů, která celý festival uzavře. 

Letos vystoupí na Busfestu známý netradiční DJ Saxofrancis, který neválí jen na DJ pultu, ale také to k tomu rozjede na saxofón.

Dále se můžeš těšit na finalistu soutěže THE MAG WRAP rappera Hey Yendo, který spolu s Rainerem vytvoří nezapomenutelnou show.

A jako poslední vystoupí půvabná DJ THERESIA, která s sebou doveze kromě DJ pultu také elektrické bicí. Takže se rozhodně máš na co těšit!

 

Sociální sítě: 

Web: https://busfest.cz/ 

Instagram: https://www.instagram.com/ujetyfestival/ 

Facebook: https://www.facebook.com/Busfest 

 

Vstupenky: 

https://goout.net/cs/busfest-2024/szapjyw/

 

Busfest je festival, který musíte zažít!

Galerie

for Busfest

Mohlo by Vás zajímat

Třetí ročník festivalu Zlín žije 28. 6. Zámek Zlín Zobrazit
Top