Oblíbené

Běh pro Paměť národa Uherské Hradiště 2024

Sport

Běh pro Paměť národa Uherské Hradiště 2024

by Mysli Jinak

11. Května
12:00
Smetanovy sady, Uherské Hradiště
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Běh pro Paměť národa Uherské Hradiště 2024

I letos poběžíme za všechny, kteří se nevzdali. Zveme vás na devátý ročník Běhu pro Paměť národa! Registrace spuštěny na http://behpropametnaroda.cz.
I letos poběžíme za všechny, kteří se nevzdali. Zveme vás na devátý ročník Běhu pro Paměť národa! Registrace spuštěny na http://behpropametnaroda.cz.
V Uherském Hradišti se vydáme na trať v sobotu 11. května. Trasy povedou Smetanovými sady. A na výběr bude několik možností – měřené běhy s hromadným startem na 5 nebo 1 km a dětské závody na 200, 500 a 1000 metrů. Nebude chybět doprovodný program pro celou rodinu.
Běh pro Paměť národa není jen o sportovní aktivitě a fyzické vytrvalosti. Záleží nám na tom, aby společnost nezapomněla. Běh symbolicky věnujeme těm, kteří se v minulosti zachovali statečně a jsou pro nás inspirací. Kromě toho je náš běh také společenskou akcí pro celou rodinu!
Zaplacením startovného přispějete Paměti národa, která dokumentuje osudy pamětníků, pomáhá jim, vzdělává děti i dospělé a vypráví příběhy 20. i 21. století. Více na http://behpropametnaroda.cz.
Těšíme se na viděnou na startu!

Mohlo by Vás zajímat

Top