Chcete se společně s námi podílet na něčem, co má smysl? Po velmi úspěšných dvou ročnících akce Dny otevřených sportovišť jsme se rozhodli v roce 2024 v tomto konceptu pokračovat a podporovat sport i nadále. Zapojte se i vy a nechte obyvatelé Zlína, děti i dospělé, nahlédnout do zázemí sportovního klubu či spolku! 

Dny otevřených sportovišť jsme v roce 2022 pořádali poprvé jako součást oslav výročí Zlín 700. Zapojilo se více než 20 zlínských sportovišť! Lidé si mohli pod dohledem profesionálů vyzkoušet sporty, které svým obyvatelům město Zlín nabízí. Cílem akce je ukázat sportovní vyžití v našem městě, ať už se jedná o sporty tradiční či sporty nové pro spoustu lidí neznámé.

Co bude vaším úkolem?

Vaším úkolem bude pro občany připravit program, ukázku tréninku, přiblížit jim sport, kterému se věnujete, v rámci jednoho či obou dní konání této akce na vaší běžné lokaci.

Co získáte?

Z naší strany Vám poskytneme: záštitu jako hlavní organizátoři této akce a samozřejmě propagaci v rámci události na sociálních sítích, ve veřejném prostoru i v tisku

Termín

Třetí ročník této akce plánujeme v termínu od 19. do 20. dubna 2024.

V případě zájmu se do akce zapojit nám napište do konce února na e-mail strakova@kulturazlin.cz a ke své zprávě ideálně přiložte i vyplněný formulář (dokument si stáhněte zde).

Budeme se těšit na spolupráci!