Oblíbené

Relaxační večer za zvuků ethno nástrojů (VYPRODÁNO)

Studenti

Relaxační večer za zvuků ethno nástrojů (VYPRODÁNO)

by Živý Zlín

2. Února
18:00
Zámek Zlín
Zlín
Vstupné
vyprodáno

Relaxační večer za zvuků ethno nástrojů (VYPRODÁNO)

Pojďte se zaposlouchat do tónů tradičních meditačních nástrojů, zklidnit svou mysl a užít si hodinku klidu, pohody a naprosté relaxace při živé hudební produkci Radka Bednaříka. V pátek 2. února od 18 hodin na zámku Zlín v rámci doprovodného programu k výstavě SOPKA LES PRALES.

AKCE JE MOMENTÁLNĚ VYPRODANÁ!

Nabízíme intenzivní blízký zážitek akustické hry na ethno nástroje jako didgeridoo, tibetské mísy, shakuhachi, gong a hlubší ponor do vibrací, který nemůžete zažít na běžném koncertu, kde vás dělí vzdálenost, častokrát i  reproduktory.

Večer je koncipován pro omezený počet nejlépe dospělých (od 15 let) účastníků. Nesedí se na židličkách, ale můžete si zvolit libovolnou pozici. Vezměte si s sebou karimatku, deku a polštářek.

VSTUPENKY
Jednotné vstupné 120 Kč. Zakoupíte u poklady výstavy SOPKA LES PRALES v její otevírací době (středa-neděle 14-18 hodin) a online zde. Vstupenky doporučujeme zakoupit s předstihem, kapacita je velmi omezená.
Součástí vstupenky na relaxační večer NENÍ vstup na výstavu, ten je třeba zakoupit samostatně. Výstavu je případně nutné navštívit před programem, otevírací doba nebude prodloužena.

Zámek Zlín

Soudní 1, Zlín

Mohlo by Vás zajímat

Třetí ročník festivalu Zlín žije 28. 6. Zámek Zlín Zobrazit
The Cinelli Brothers (UK) 12. 6. Zámek Zlín Zobrazit
Top