Oblíbené

Jazzový zámek: Naama Guggenheim (R’n’B/Soul/Electronica)

Koncert

Jazzový zámek: Naama Guggenheim (R’n’B/Soul/Electronica)

by Živý Zlín

10. Března
18:00
Zámek Zlín
Vstupné
250-290 Kč, na místě 310 Kč
Vstupenky

Jazzový zámek: Naama Guggenheim (R’n’B/Soul/Electronica)

Energický soulový hlas kombinovaný s jemným elektronickým beatem v rytmech rocku, gospelu a R’n’B. To vše přiveze do Zlína izraelská multikulturní zpěvačka, skladatelka a producentka Naama Guggenheim v rámci svého evropského turné.

V písních pracuje s hravými a inovativními melodiemi, ke kterým připojuje své vlastní hluboké, upřímné texty.

Umělkyně z Tel Avivu žila také ve švýcarském Bernu a americkém Clevelandu a dědictví těchto tří kontinentů se promítá i do její tvorby. Znatelná je také zkušenost z prestižního pěveckého sboru The Shaker Heights High School Grammy.

Naama pronikla do celosvětových žebříčků a rozhlasových playlistů. Její živá vystoupení jsou působivou emotivní show. Písně pro své album nazvané 90% z roku 2021 napsala, produkovala a nahrála v různých částech světa. Ve Zlíně její koncert doprovodí kapela. 10. března 2023 v 18 hodin na zámku Zlín.

Večer bude plný nejen skvělé hudby, ale také výborného vína. O to se postará Vinařství Jakubík. Rodina Jakubíků už ve třetí generaci nejen vyrábí exkluzivní víno, ale především zušlechťuje vinařský obor a kultivuje vinařskou kulturu v regionu, to vše s neobvyklou pokorou k přírodě a tradici.

‼️ VSTUPENKY PRÁVĚ V PRODEJI

ONLINE zde

OSOBNĚ 👉 Showroom Živého Zlína na nádvoří zámku Zlín

Koncert přináší příspěvková organizace Živý Zlín, podporuje jej Matchabll s.ro. Aktuální informace na www.kulturazlin.cz.

Mohlo by Vás zajímat

KLÍNY | koncert 28. 5. Velkokavárna GULLIVER Zobrazit
The Cinelli Brothers (UK) 12. 6. Zámek Zlín Zobrazit
Top