O historii zámku a jeho využití v současnosti se dočtete zde.

Kontakt

Pokud máte zájem uspořádat vaši akci na zlínském zámku, neváhejte se obrátit na naši kolegyni Magdu Pospíšilovou, kontakt najdete zde.

O prostorech

Poznejte zlínský zámek jinak, uspořádejte v jeho kouzelných sálech právě svou akci! Zámek je nejstarší budovou ve Zlíně, což z něj dělá v moderním funkcionalistickém městě opravdový unikát. Takovou atmosféru jako v budově, která nese číslo popisné jedna, mezi cihlami najdete jen těžko. Úchvatné mramorové schodiště a stěny obložené dřevem vás přenesou do dob dávno minulých a honosnost klenbového stropu může být krásnou kulisou právě vaší akce.

Nabízíme možnost pronájmu hlavního sálu, čtyřech menších sálů a zámeckého nádvoří pro uspořádání společenských akcí, jako jsou svatby, výstavy, konference, přednášky, divadelní vystoupení, recepce, bankety, číše vína, společenské večeře, sommelierské ochutnávky, prezentace firem a společností, tiskové konference a další. 

Hlavní sál oplývá plochou 97 m², přiléhající salónek pak 39 m². Sousedící sály, které jsou mezi sebou propojeny, mají 36, 40, 60 a 78 m². Na nádvoří si užijete plochu 210 m².

Foto: Petra Karamanová, IG: @pppetronela