Sousedské besedování je za námi! Byla to jízda!
Sousedské besedování je za námi!
DĚKUJEME Vám všem, naši milí přátelé, kteří jste přišli a pomohli vytvořit tak úžasnou atmosféru sousedského odpoledne!
Děkujeme všem muzikantům a umělcům, kteří zajistili hudební program po celé odpoledne – Markétě Vodičkové & Filipu Vítů, kapele MERS, Bombarďákům a vynikajícím muzikantům z Latino jazz night. Stejně tak patří velké poděkování moderátorovi Pavlu Vackovi.
A samozřejmě děkujeme všem organizacím, komunitám a prodávajícím, kteří se na akci podíleli a díky kterým jste si jak Vy, tak my mohli vyrobit úžasné věci, jako třeba lapače snů, módní doplňky, krmítko pro ptáčky a mnoho dalšího. Naučili jsme se vázat květiny, cirkusové triky nebo třeba základy akrobatické jógy. A navíc jsme mohli ochutnat tolik lokálních dobrůtek – nejlepší marmelády, placky přímo z pece, dortíčky a další.
Bylo to skvělé odpoledne a jedna velká jízda.
Byla to zábava. Díky Vám!
Už teď se těšíme na další ročník!
❤️🧡💛💚💙
(VELKÉ DÍKY Nová Akropolis Zlín, Moje dílna, Hravé ruce, DDM ASTRA Zlín, SUTU – slow fashion brand, Mňam dortíček, Muzihrátky, Tož Tacos Zlín, Inspirace Zlín z.s., Red brick design shop Zlín, Bezobaláč Zlín, pro.story, Ruce v akci, Upečeno Láskou, ScioŠkola Zlín, DVA v kruhu, KAVIA, Coffee Express, icebike unicorn, MarmelLady, Papirshop.cz, Lesní školka Sýkorka, Ekocentrum Čtyřlístek, Kytku do bytku, Knihomilové, AArchitektura, Včelařství ve Zlíně, Centrum koloběžek a dalším!)