Oblíbené

ZVĚŘINOVÉ NEHODY

ZVĚŘINOVÉ NEHODY

by Zverinec

17. Února
19:00
SVIT - Prostor 44
Vstupné
150,- 250, -350,- 450,- 550,-
Vstupenky
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

ZVĚŘINOVÉ NEHODY

To, čím to kdysi všechno začalo. Tam, kde to minule nastartovalo nový prostor pro umění na Zlínsku. Tradiční ZVĚŘINOVÉ NEHODY.

TOMÁŠ PALUCHA
Že by konečně? Protože Frau Zwei už do Zlína přijeli, stali se TP kapelou, která nás nejvícekrát odmítla. A přivezou Rauš. „Rauš je nezbytně krátkej a pomíjivej okamžik transu a radosti, něco jako pobyt člověka na tomhle světě. Pomíjivej záblesk lásky. Zároveň je to princip jednoduchýho rokenrolu, ke kterýmu se na týhle desce trochu víc vracíme”. Uvidíme.
https://tomaspalucha.bandcamp.com/album/rau
🦌🦌🦌
MORALKA
Uskupení složené z lidových mudrlantů a znalců napříč všemi obory. Moralka vznikla z touhy hrát na pohřbech, ovšem pro nedostatek příležitostí nepohrdne ani svatbami či jiným typem oslav. I tak ale zůstává věrná svému funerálnímu zaměření a stylu.
Zažijeme pravděpodobně nejvrcholnější číslo jejich dosavadní kariéry - muzikál Prozření, který je hororem i komedií, ale především hlubokým psychlogickým vnorem.
🦌🦌🦌
NEVER SOL FT. LUKÁŠ PALÁN
Potkali se kvůli vytvoření scénické hudby inscenace Fairy Tales v režii Johany Pockové a Sabiny Bočkové. Po premiéře bylo jasné, že je tu nová kapela. Ale je složité tuhle smršť popsat...lze to slyšet na dubnové španělské premiéře, což je daleko a daleko.
🦌🦌🦌
AN ISLAND
Dlouhosehledající hudebníci z okolních ostrovů vydali loni pozoruhodné debutové album "Peoplevault", ale dokopat je ke koncertu není jednoduché. Během jejich setu si moc nepokecáte...
https://anislandofficial.bandcamp.com/album/peoplevault

Galerie

for ZVĚŘINOVÉ NEHODY

Mohlo by Vás zajímat

Třetí ročník festivalu Zlín žije 28. 6. Zámek Zlín Zobrazit
Top