Oblíbené

Zlín Design Market

Rodina

Zlín Design Market

by Katerina Martykanova

26. Listopadu - 1. Ledna
00:00
Konkrétní data konání
61. budova areálu Svit
Vstupné
79 Kč na celý víkend. (Děti do 120 cm a ZTP vstup zdarma)
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Zlín Design Market

Už po osmé se o víkendu 26. a 27. listopadu otevře Zlín Design Market, prodejní přehlídka autorského designu, která dává mladým tvůrcům možnost představit své výrobky z oblasti oblečení, módních doplňků, přírodní kosmetiky, doplňků do bytu, šperků, výrobků z papíru i dalších. Pro návštěvníky je připravený také doprovodný program ve formě workshopů a besed. Zlín Design Market letos mění místo konání, hostí jej Galerie 61 – Kulturní zóna Zlín umístěná v 61. budově továrního areálu.

Dobrá zpráva pro milovníky originálních designových výrobků – v tradičním podzimním termínu se uskuteční už osmý ročník Zlín Design Marketu. Projektu, který slouží k prezentaci a zviditelnění mladých designérů a umělců, bude patřit poslední listopadový víkend. Letos poprvé zamíří do bývalého Baťovského areálu, do autentického prostředí Galerie 61.

Stejně jako v minulých letech hsotí akce zajímavé autory a návštěvníci se tak mohou těšit na neotřelý design a nápady. Prohlédnout i nakoupit si budou moci třeba přírodní kosmetiku, módu a módní doplňky nebo šperky.

Kromě přehlídky originální, lokální a udržitelné autorské tvorby budou součástí programu workshopy pro děti i dospělé, které jsou příležitostí naučit se něco nového a domů si odnést vlastnoručně vyrobenou vzpomínku. Vybrané tvůrce lze také blíže poznat díky moderovaným besedám.

Zlín Design Market bude pro veřejnost otevřený v sobotu 26. listopadu od 10 do 20 hodin a v neděli 27. listopadu od 10 do 16 hodin. Uvnitř budovy bude zajištěn i vytápěný stan a posezení s občerstvením.

Galerie

for Zlín Design Market

Konkrétní data konání

26. Listopadu 10:00
1. Ledna 00:00

Mohlo by Vás zajímat

Prázdninová angličtina pro děti ZŠ i SŠ 19. 8. Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně, budova U18, Štefánikova 5670, Zlín Zobrazit
Koncert Malí velcí filharmonici 4. 5. Kongresové centrum Zlín Zobrazit
Top