Oblíbené

Zlín Design Market

Rodina

Zlín Design Market

by Katerina Martykanova

26. Listopadu - 1. Ledna
00:00
Konkrétní data konání
61. budova areálu Svit
Vstupné
79 Kč na celý víkend. (Děti do 120 cm a ZTP vstup zdarma)
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Zlín Design Market

Už po osmé se o víkendu 26. a 27. listopadu otevře Zlín Design Market, prodejní přehlídka autorského designu, která dává mladým tvůrcům možnost představit své výrobky z oblasti oblečení, módních doplňků, přírodní kosmetiky, doplňků do bytu, šperků, výrobků z papíru i dalších. Pro návštěvníky je připravený také doprovodný program ve formě workshopů a besed. Zlín Design Market letos mění místo konání, hostí jej Galerie 61 – Kulturní zóna Zlín umístěná v 61. budově továrního areálu.

Dobrá zpráva pro milovníky originálních designových výrobků – v tradičním podzimním termínu se uskuteční už osmý ročník Zlín Design Marketu. Projektu, který slouží k prezentaci a zviditelnění mladých designérů a umělců, bude patřit poslední listopadový víkend. Letos poprvé zamíří do bývalého Baťovského areálu, do autentického prostředí Galerie 61.

Stejně jako v minulých letech hsotí akce zajímavé autory a návštěvníci se tak mohou těšit na neotřelý design a nápady. Prohlédnout i nakoupit si budou moci třeba přírodní kosmetiku, módu a módní doplňky nebo šperky.

Kromě přehlídky originální, lokální a udržitelné autorské tvorby budou součástí programu workshopy pro děti i dospělé, které jsou příležitostí naučit se něco nového a domů si odnést vlastnoručně vyrobenou vzpomínku. Vybrané tvůrce lze také blíže poznat díky moderovaným besedám.

Zlín Design Market bude pro veřejnost otevřený v sobotu 26. listopadu od 10 do 20 hodin a v neděli 27. listopadu od 10 do 16 hodin. Uvnitř budovy bude zajištěn i vytápěný stan a posezení s občerstvením.

Galerie

for Zlín Design Market

Konkrétní data konání

26. Listopadu 10:00
1. Ledna 00:00

Mohlo by Vás zajímat

Výstava Střípky revoluce 17. 11. Kolektivní dům Zobrazit
Strašidelný zámek 3. 11. Zámek Zlín Zobrazit
Dobročinný KnihoTrh pro Samuela 29. 9. OZC Zlaté jablko Zlín Zobrazit
Top