Oblíbené

Živý Betlém

Divadlo

Živý Betlém

by Alzbeta Volfova

26. Prosince
16:00
náměstí Míru, Zlín
Vstupné
Zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Živý Betlém

Již 12. rokem dobrovolníci z Římskokatolické farnosti sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně připravují ve vánoční době Živý Betlém. Příběh o narození Ježíše Krista, kdy jednotlivé biblické postavy ztvární ochotníci z farnosti, je už od loňského roku rovněž součástí Povánočního programu Adventního Zlína, k vidění bude na svátek sv. Štěpána, 26. prosince v 16 hodin na náměstí Míru.

Těšit se můžete na zhruba půlhodinové divadelní představení, hudební doprovod a zpěv zajistí farní schola složená z řad dětí a dospělých a ani letos nebudou chybět živé ovečky.

Po skončení představení bude možnost navštívit kostel sv. Filipa a Jakuba, prohlédnout si jesličky a využít chvíli ztišení v době vánoční, nebo dále pokračovat na programu či prožívání sváteční atmosféry u punče na náměstí Míru.

Stejně jako v předchozích letech, i letos bude mít celý Betlém charitativní přesah. V loňském roce podařilo díky sbírce v rámci Betléma podpořit Educo Zlín, v předchozích letech pak například Dětské centrum ve Zlíně a v letošním roce výtěžkem chceme podpořit Azylové ubytování pro dospělé s dětmi ve Zlíně.

 

 

Galerie

for Živý Betlém

Mohlo by Vás zajímat

Top