Oblíbené

Život je takovej – pozitivní rodičovství

Přednáška

Život je takovej – pozitivní rodičovství

by Katerina Martykanova

6. Června
17:00
Sad Svobody, party stan
Vstupné
ZDARMA
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Život je takovej – pozitivní rodičovství

Pozitivní rodičovství s nadhledem aneb co všechno můžu udělat pro to, aby moje dítě bylo šťastné a jak být zároveň šťastným rodičem.

Mít šťastné dítě je přání každého rodiče. Tajemství šťastného dítěte je šťastný rodič. Šťastné dítě = spokojený rodič. Hmmm, pěkně řečeno. ALE CO DÁL?

Na přednášce určené široké veřejnosti si povíme o tom, že největší význam ve vztahu rodičů k dětem mají všední věci (úsměv, zájem, pozornost k dítěti, společně strávený čas…). Moderátor v roli zvídavého rodiče se doptá odborníka na vhodné reakce v běžných výchovných situacích a zároveň iniciuje pokládání dotazů ze strany široké veřejnosti. Odborník na dotazy odpovídá, nabízí různá řešení a motivuje rodiče k pozitivnímu rodičovství.
Cílem přednášky je uvolněná, otevřená atmosféra pro diskuzi.
Mimo jiné zodpovíme otázky: Jak reagovat, když se moje dítě vztekne uprostřed supermarketu? Jak se vyhnout větě „chovej se normálně a umírněně svému věku“? Proč je to tak těžké…?
Vystupující:
• Vendula Pizingerová, šťastná matka a prezidentka Nadačního fondu Kapka Naděje
• PhDr. David Čáp, Ph.D., šťastný otec, psycholog, lektor
• Mgr. Marek Mikláš, MBA, šťastný otec a ředitel Poradenského a krizového centra, p.o.

Organizátory akce jsou:
Poradenské a krizové centrum, p.o., jehož posláním je pomáhat lidem v náročných životních situacích po celém Zlínském kraji.
www.pkcentrum.cz

Nadační fond Kapka Naděje, jehož hlavními oblastmi zájmu jsou hematologie, onkologie a dětská psychiatrie. Jeho podpora míří od novorozeneckých, přes pediatrická a onkologická oddělení až po paliativní péči.
www.kapkanadeje.cz

Společně se věnují osvětě a edukaci tématu duševního zdraví u dětí a celkové destigmatizaci tématu psychiatrické péče v ČR.

Mohlo by Vás zajímat

LICHTENŠTEJNSKO | člověk ho buď nezná, nebo obdivuje 16. 5. Velkokavárna GULLIVER Zobrazit
K SMRTI DOBRÝ KAFE ve Zlíně 29. 4. Velkokavárna GULLIVER Zobrazit
Přednáška: MILAN CAHA – ŠKOLNÍK NA TRIPU 23. 4. Velkokavárna Gulliver, budova Městské polikliniky, třída Tomáše Bati 3705, Zlín Zobrazit
Top