Oblíbené

Divadelní letňák: Cyrano (nový termín)

Divadlo

Divadelní letňák: Cyrano (nový termín)

by Živý Zlín

29. Července
21:00
Zámek Zlín
Zlín
Vstupné
Dobrovolné

Divadelní letňák: Cyrano (nový termín)

To nejlepší z tuzemskéhTo nejlepší z tuzemského i světového divadla přinese na nádvoří zámku Zlín série letních promítání. Přijďte si užít unikátní divadelní zážitek! Jako první promítneme 29. 7. v 21 hodin na nádvoří zámku Zlín kultovní představení Cyrano. POZOR! Z původního termínu 21. 7. se představení přesouvá na 29. 7. kvůli nepřízni počasí. Promítání bude opět na nádvoří zámku Zlín od 21 hodin. o i světového divadla přinese na nádvoří zámku Zlín série letních promítání. Přijďte si užít unikátní divadelní zážitek!

CYRANO (Spolek Kašpar)
Legenda z Divadla v Celetné. Martin Hofmann exceluje ve své životní roli jako nosatý šermíř z Bergeracu. Jeho Cyrano je fanfarónský, nedůtklivý a hrdý, ale také oddaně milující, zádumčivý a zraněný. Mimořádným hereckým výkonům dává vyniknout minimalistická scéna, která nestrhává divákovu pozornost, naopak podporuje skvělý zážitek. Jeden z největších romantických příběhů všech dob hrají v Celetné již 15 let a představení je stále beznadějně vyprodané. Vychutnejte si dramatický příběh plný lásky, který nestárne.

Režie: Jakub Špalek

Hrají: Martin Hofmann, Miloslav Tichý, Eliška Hanušová a další

Premiéra: 29. 6. 2006

Rok pořízení záznamu: 2021

Série vzniká ve spolupráci s divadelní platformou Dramox. Vstupné dobrovolné. Promítání začíná vždy ve 21 hodin.

 

POZOR! Z původního termínu 21. 7. se představení přesouvá na 29. 7. kvůli nepřízni počasí. Promítání bude opět na nádvoří zámku Zlín od 21 hodin. 

Zámek Zlín

Soudní 1, Zlín

Mohlo by Vás zajímat

Dny otevřených sportovišť 19. 4. Zlínská sportoviště Zobrazit
Oskar a růžová paní 14. 3. kulturní sál ZDV Fryšták , Holešovská 166, 763 16 Fryšták Zobrazit
Top