Oblíbené

Zámecké ko.KINO: Věčný svit neposkvrněné mysli

Film

Zámecké ko.KINO: Věčný svit neposkvrněné mysli

by Živý Zlín

14. Února
19:00
Zámek Zlín
Zlín
Vstupné
Dobrovolné

Zámecké ko.KINO: Věčný svit neposkvrněné mysli

Užijte si letos netradičního Valentýna v zámeckém obýváku! V anketě jste vybrali, že si 14. února od 19 hodin společně v našem improvizovaném kině na zámku Zlín promítneme Věčný svit neposkvrněné mysli.

Užijte si letos netradičního Valentýna v zámeckém obýváku! V anketě jste vybrali, že si 14. února od 19 hodin společně promítneme Věčný svit neposkvrněné mysli.

Během tohoto velmi neprvoplánového romantického sci-fi snímku nás tentokrát osvěží točená Valentýnská 13% od Jarošovského pivovaru.

Přijďte na první zámecké ko.KINO v tomto roce! Těšíme se na vás - ať už s drahou polovičkou, nebo partou kamarádů, bude to stát za to. Vstupné dobrovolné.

O FILMU

Joel (Jim Carrey) je ohromen, když zjistí, že si jeho přítelkyně Clementine (Kate Winsletová) nechala vymazat z paměti jejich bouřlivý vztah. Ze zoufalství kontaktuje vynálezce tohoto zákroku, doktora Howarda Mierzwiaka (Tom Wilkinson), aby mu naordinoval stejnou léčbu. Když se však jeho vzpomínky na Clementine začnou vytrácet, Joel si náhle uvědomí, jak moc ji stále miluje. Charlie Kaufman získal Oscara za (velmi) originální scénář. V tomto surrealistickém milostném příběhu, který je úchvatným a vizuálně podmanivým mistrovským dílem, hrají také Kirsten Dunstová, Elijah Wood a Mark Ruffalo.

Zámecké ko.KINO přináší Živý Zlín. Více na www.kulturazlin.cz.

Zámek Zlín

Soudní 1, Zlín

Mohlo by Vás zajímat

Plata company + mir.theatre: PREFABY (představení) 12. 4. Kolektivní dům Zobrazit
Expediční kamera – Zlín 11. 4. Zlín, Baťův insitut Zobrazit
Zámecké ko.KINO: Chlast 6. 3. Zámek Zlín Zobrazit
Top