Oblíbené

Z lásky k hudbě, z lásky k tradici

Z lásky k hudbě, z lásky k tradici

by Jakub Severin

26. Března
18:00
Kongresové centrum Zlín
Vstupné
děti do 18 let a učitelé ZUŠ MORAVA: vstupné zdarma (je nutné objednat vstupenku) rodiče žáků ZUŠ MORAVA: 150,– CZK veřejnost: 200,– CZK
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Z lásky k hudbě, z lásky k tradici

Vážení přátelé, s radostí Vás zveme na náš slavnostní učitelský koncert pořádaný k příležitosti oslav 20. výročí založení ZUŠ MORAVA. Tato významná událost Vám přinese nejen úchvatný hudební zážitek v podání orchestru ACADEMIA MORAVIA, sólistů a dalších účinkujících, ale také nám společně dá příležitost vzpomenout si na celých dvacet let našeho působení na poli uměleckého vzdělávání nejen ve Zlíně, ale i v celém Zlínském kraji.

Naším jubilejním večerem Vás bude provázet vynikající Symfonický dechový orchestr ACADEMIA MORAVIA, laureát mezinárodní soutěže velkých dechových orchestrů OSTRAVA 2023, který pod taktovkou špičkových dirigentů Martina Procházky, Jozefa Hepnera a Svetoslava Točeva provede velká díla mistrů klasické hudba, jako jsou Varšavský koncert Richarda Addinsella, Koncert h-moll pro housle a orchestr od Camille Saint-Saënse či Carmina Burana Carla Orffa. Jako sólisté se vám představí naši učitelé Anna Miklová (housle), Pravoslav Březík (klavír) či Filip Vrajík (trombon). Těšit se můžete také na Barokní komorní orchestr učitelů ZUŠ MORAVA, duo Musica Angelica či cimbálovou muziku učitelů ZUŠ MORAVA.

Vstupenky si můžete zakoupit v kanceláři naší školy, či objednat telefonicky (577 018 897) nebo mailem (info@zusmorava.cz) a převzít dle dohody na všech našich pracovištích (pro zakoupení vstupenky můžete také kontaktovat jednotlivé vedoucí našich pracovišť). Ujišťujeme Vás, že kapacita sálu je omezena, a proto doporučujeme zakoupit vstupenky včas a zajistit si místo na této jedinečné události.

Přijďte s námi oslavit 20 let umění a vzdělání na ZUŠ MORAVA. Těšíme se na setkání s Vámi na tomto nezapomenutelném koncertu.

Galerie

for Z lásky k hudbě, z lásky k tradici

Top