Oblíbené

Wohnout

Koncert

Wohnout

by robinelsik

19. Května
20:00
Svah Zlín
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Wohnout

Skupina WOHNOUT se vrací po delší odmlce opět do Zlína! Koncert Wohnoutů bude doprovázet předkapela MINAMI. Můžete se těšit také na JIM BEAM TRUCK! Předprodej: https://www.smsticket.cz/vstupenky/32696-wohnout... Kapela WOHNOUT byla počata někdy kolem roku 1988 a nastal prenatální věk. Zkoušeli jsme, měli i dva veřejné koncerty, ale vesměs to bylo všecko takové neopravdové. Pravidelně koncertovat jsme začali na jaře roku 1996 a od té doby odehráli stovky koncertů. To považujeme za naše opravdové zrození. V roce 1999 nám vyšla první deska a v průběhu následovalo osm dalších. Také jsme vydali jedno DVD, Bestofku a pár dokumentů. Největším naším koníčkem jsou klipy, kterých máme mraky. Wohnouti jsou klubová a festivalová kapela. Do dvou kytar, basy a bicích zpíváme všichni čtyři. Nejhorší na tom je, že nikdo z nás není soudný a zpívat nepřestane. Pokud nás někdy někde uvidíte hrát, berte v potaz, že hudbu děláme sice srdcem, ale není to znát. Jsme totiž děsný kameňáci.
Skupina WOHNOUT se vrací po delší odmlce opět do Zlína!
Koncert Wohnoutů bude doprovázet předkapela MINAMI.
Můžete se těšit také na JIM BEAM TRUCK!
Předprodej: https://www.smsticket.cz/vstupenky/32696-wohnout...
Kapela WOHNOUT byla počata někdy kolem roku 1988 a nastal prenatální věk. Zkoušeli jsme, měli i dva veřejné koncerty, ale vesměs to bylo všecko takové neopravdové. Pravidelně koncertovat jsme začali na jaře roku 1996 a od té doby odehráli stovky koncertů. To považujeme za naše opravdové zrození. V roce 1999 nám vyšla první deska a v průběhu následovalo osm dalších. Také jsme vydali jedno DVD, Bestofku a pár dokumentů. Největším naším koníčkem jsou klipy, kterých máme mraky.
Wohnouti jsou klubová a festivalová kapela. Do dvou kytar, basy a bicích zpíváme všichni čtyři. Nejhorší na tom je, že nikdo z nás není soudný a zpívat nepřestane. Pokud nás někdy někde uvidíte hrát, berte v potaz, že hudbu děláme sice srdcem, ale není to znát. Jsme totiž děsný kameňáci.

Galerie

for Wohnout

Mohlo by Vás zajímat

Slavnost jara 24. 3. Zámek Zlín Zobrazit
The Cinelli Brothers (UK) 12. 6. Zámek Zlín Zobrazit
JOE COCKER FOREVER v Zelenáčově Šopě 13.4.2024 13. 4. Zelenáčova Šopa, Zlín Zobrazit
Top