Oblíbené

Vstup zdarma na MDŽ do Baťova Památníku pro ženy

Rodina

Vstup zdarma na MDŽ do Baťova Památníku pro ženy

by Pamatnik Bata

8. Března
10:00
Památník Tomáše Bati
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Vstup zdarma na MDŽ do Baťova Památníku pro ženy

Tak jako v loňském roce je i na letošní Mezinárodní den žen, který připadá na středu 8. 3. 2023, otevřen Památník Tomáše Bati ve Zlíně se vstupem zdarma pro všechny ženy a dívky. Možnost prohlídek je v čase 10:00 – 16:30. Volné vstupenky je však potřeba si přijít vyzvednout nejdřív do Infopointu Památníku T. Bati (nám. T. G. Masaryka 2734, Zlín).

Všechny ženy a dívky jsou srdečně zvány na prohlídky s volným vstupným do perly světového funkcionalismu k příležitosti blížícího se MDŽ! Milovnicím moderní architektury, ale i baťovské tematiky se tak naskytne skvělá příležitost přijít si vychutnat unikátní prostor zlínské architektonické ikony. Doporučujeme využít komentovaných prohlídek, které startují v každou celou hodinu, tzn. první komentovka začne v 10:00, poslední v 16:00. V rámci výkladu se dozvíte zajímavosti např. k historii, příběhu a architektuře Památníku, k životní cestě Tomáše Bati nebo o osudu Františka Lýdie Gahury, který je autorem této mimořádné stavby a mnoho dalšího.

Možnost rezervace volných vstupenek na konkrétní čas zde: bezplatný vstup na MDŽ

Volné vstupenky je potřeba si před prohlídkou přijít vyzvednout do Infopointu Památníku T. Bati (adresa je nám. T. G. Masaryka 2734, Zlín), odkud vás průvodce doprovodí přímo do Památníku, který je umístěn cca 120 metrů od Infopointu.

Více informací: www.pamatnikbata.eu

Mohlo by Vás zajímat

Tvořivá dílna pro děti 20. 4. Knihovna Boženy Benešové Napajedla Zobrazit
Junior univerzita 2024 8. 7. Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně, budova U18, Štefánikova 5670, Zlín Zobrazit
Umění hrou | tvořivá dílna pro děti 20. 4. Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, 14|15 BAŤŮV INSTITUT Zobrazit
Top