Oblíbené

Únorová přednáška Baťovské stopy v krajině

Přednáška

Únorová přednáška Baťovské stopy v krajině

by Pamatnik Bata

25. Února
17:00
Infopoint Památníku T. Bati (nám. T. G. Masaryka 2734, Zlín)
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Únorová přednáška Baťovské stopy v krajině

Chodíte rádi na výlety? Vydejte se prostřednictvím této přednášky poznávat „baťovské stopy“ v krajině. Zajímavá místa spojená s působením firmy Baťa se mohou stát součástí vašich výletů a vycházek. Průvodce Baťova Památníku Zdeněk Urbanovský, který je zároveň sám aktivním turistou i cykloturistou, k tomu nabídne řadu inspirací a praktických doporučení.

Památník Tomáše Bati zve širokou veřejnost na první přednášku v novém roce s názvem Baťovské stopy v krajině (1. díl), která se uskuteční 25. února od 17:00 v Infopointu Památníku (nám. T. G. Masaryka 2734, Zlín).

Turistika a cestování je v naší republice tradiční a rozšířená forma trávení volného času. V rámci této přednášky si tak na své přijdou všichni, kdo chodí rádi na výlety a současně se chtějí blíže seznámit s baťovskou tematikou přímo v krajině. Posluchači získají informace o jednotlivých místech, ale přitom také praktické tipy, inspirace a doporučení, jak „baťovskou stopu“ zařadit do itineráře výletu či vycházky.

Téma bude rozděleno na dvě na sebe navazující části, přičemž 2. díl zaměřený na vybrané oblasti činnosti předválečné firmy Baťa se uskuteční v sobotu 25. března od 17:00. Během dvou sobotních večerů tak můžete z pohodlí a tepla zlínského Infopointu Památníku „prochodit“ nejen Zlín, Otrokovice a Napajedla, ale také Hostýnské vrchy, Vizovické vrchy, Vsetínské Beskydy a dokonce slovenská města Bošany, Partizánske, Bojnice či Bratislavu.

Po prezentaci následuje slavnostní rozsvícení Památníku s možností si jej exkluzivně nafotit.

Místa na přednášku jsou omezená. Doporučujeme si proto udělat předem rezervaci nebo využít možnosti pořízení online vstupenky: vstupenky na přednášku

Galerie

for Únorová přednáška Baťovské stopy v krajině

Mohlo by Vás zajímat

Top