Oblíbené

Tichá aukce laskavosti 2023

Vstup zdarma

Tichá aukce laskavosti 2023

by Nadeje

28. Listopadu
17:00
Baťova vila
Vstupné
zadarmo
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Tichá aukce laskavosti 2023

Srdečně všechny zveme na aukci nevšedních věcí a zážitků, se kterou se připojujeme k největšímu světovému dnu štědrosti a dobrých skutků Giving Tuesday. Aukce se bude konat 28. listopadu od 17 hodin v Baťově vile. Budete mít možnost vydražit si krásné věci a také zážitky. Radost tak můžete udělat sobě či někomu blízkému na Vánoce. Zapojením se do Tiché aukce laskavosti podpoříte rozvoj sociálně terapeutických dílen, kde pracují lidé s mentálním postižením. Večerem nás provede Markéta Macháčková. Užijeme si hudební vystoupení skupiny Few Flowers a ochutnáme dobroty od Podravky. V příjemném prostředí Baťovy vily se společně můžeme naladit na přicházející adventní období, užijeme si společný čas a podpoříme dobrou věc.

Průběh dražby:

Každý, kdo se bude chtít zapojit do dražby se zaregistruje pod přezdívkou a uvede své kontaktní údaje. Od 17 do 18 30 hodin se budou dražit nabízené věci a zážitky. Minimální příhoz je 100 Kč, každý příhoz musí být vyšší než předchozí částka. V 19 hodin se zveřejní výherci. Zaplacení bude možné přes QR kód u každé dražené věci, také je možná platba na účet. Při placení přes účet je nutné do zprávy pro příjemce uvést TAL a číslo dražené věci.

V případě, že chcete lidi s postižením podpořit v činnostech v rámci sociálně terapeutických dílen, ale nechcete dražit, můžete zaslat libovolnou částku na ČÚ: 1400880339/0300, do poznámky: "TAL virtuální podpora".

Galerie

for Tichá aukce laskavosti 2023

Mohlo by Vás zajímat

Eliška Balzerová a Pavel Nový vzpomínají na Karla Kachyňu 3. 6. Festival Café, náměstí Míru Zobrazit
O herectví s Terezou Ramba 31. 5. beduínský stan, Park Komenského Zobrazit
Top