Oblíbené

SZIDI TOBIAS & Band – koncert

Koncert

SZIDI TOBIAS & Band – koncert

by Agentura September

23. Dubna - 31. Ledna
19:30
Konkrétní data konání
Malá scéna Zlín
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

SZIDI TOBIAS & Band – koncert

Koncert slovenské šansoniérky Szidi Tobias, zpěvačky s podmanivým projevem, jejíž písně jsou plné citu, upřímnosti, radosti a pozitivní energie. Kritiky je majitelka charizmatického altu označovaná za jeden z nejvýraznějších hlasů na federální scéně.

Koncert slovenské šansonové zpěvačky Szidi Tobias, zpěvačky s podmanivým projevem a hlasem drsným jako Tina Turner a současně sametovým jako Tanita Tikaram. Svým chraplavým a zároveň sametovým hlasem nechává vzduchem poletovat písně plné melancholie, radosti i bláznovství. Její osobitý vklad do světa slovenského i českého šansonu je nepřehlédnutelný.

Písně Szidi Tobias jsou plné citu, upřímnosti, radosti a pozitivní energie. Skladatelsky nápaditým, melodickým a propracovaným skladbám dominuje klavír a smyčce. Kritiky je majitelka charizmatického altu označovaná za jeden z nejvýraznějších hlasů na federální scéně, či dokonce za druhou dámu československého šansonu. Herečka kultovního Divadla Astorka Korzo ´90 je u nás známá také se spolupráce s dvojicí Hapka a Horáček.

Konkrétní data konání

23. Dubna 19:30
31. Ledna 15:01

Mohlo by Vás zajímat

LUBOŠ POSPÍŠIL | sólový koncert 13. 4. Velkokavárna GULLIVER Zobrazit
Jazzový zámek: Chops 12. 4. Zámek Zlín Zobrazit
Top