Oblíbené

Sword Art Online The Movie Progressive

Film

Sword Art Online The Movie Progressive

by Multikino Golden Apple Cinema Zlin

15. Února
19:15
Multikino Golden Apple Cinema Zlín
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Sword Art Online The Movie Progressive

Kultovní japonské anime na velkém plátně! Sword Art Online (vydávaný Dengeki Bunko) je série light novel od Rekiho Kawahary, vítěze 15. ceny Dengeki Novel Prize. Příběh se soustředí na hlavní postavu jménem Kirito a jeho hrdinské skutky jakožto hráče Sword Art Online, příští generaci VRMMO RPG (masivní multiplayerová online RPG hra ve virtuální realitě). Série se těšila značné popularitě již od jejího prvního dílu, který byl vydán v dubnu 2009, celosvětový prodej do roku 2022 dosáhl 30 milionů prodaných kopií. Anime adaptace, Sword Art Online Série 1 byla vysílána v roce 2012, následovaná dalšími čtyřmi sériemi. V roce 2017 byl do kin uveden film Sword Art Online The Movie: Original Scale. Dále tato franšíza vytvořila širokou šíři mediální produktů, jako jsou hry, mangy atd. Sword Art Online: Progressive je restart série light novel, napsaných samotným Kawahirou, které poskytují pohled na to, kde vše začalo, na první úrovni Aincradu. V roce 2021 začaly být do kin uváděny zcela nové animované filmové adaptace založené na light novelách Sword Art Online: Progressive. První film této série, Aria of a Starless Night, který restartoval příběh Aincradu z pohledu Asuny, debutoval v japonských kinech na prvním místě víkendové návštěvnosti a byl dlouhodobě promítaným filmovým hitem. V kinech byl v Japonsku promítaný 10 týdnů. A nyní v únoru 2023 bude pokračování Aria of a Starless Night, s názvem Scherzo of Deep Night, uvedeno do kin na celém světě. Vezme diváky na cestu zpět tam, kde to vše začalo!

SWORD ART ONLINE THE MOVIE - PROGRESSIVE - ARIA OF A STARLESS NIGHT

A snímek Sword Art Online The Movie - Progressive - Aria of a Starless Night je příběh z doby, kdy „Záblesk“ a „Černý šermíř“ ještě nebyli známi pod těmito jmény…

Toho dne, kdy si nasadila NerveGear, byla Asuna Júki studentkou třetí třídy druhého stupně základní školy, která se před tím online hry ani nedotkla.

6. listopadu 2022 byla oficiálně spuštěna hra Sword Art Online, první VRMMO RPG na světě. Ale hráči, stále ve stavu euforie z prvního přihlášení, náhle zjistili, že jsou uvězněni ve hře, protože hlavní administrátor je připravil o možnost se odhlásit. Hlavní administrátor je pak varuje těmito slovy: „Je to sice hra, ale nikoli zábava.“ Pokud hráč ve hře zemře, zemře i ve skutečném světě. Když se to hráči dozvědí, propadnou panice a zavládne zmatek. Jednou z těchto hráčů je Asuna, a přestože nezná všechna pravidla tohoto světa, vydá se dobýt plovoucí železný hrad Aincrad, jehož vrchol je tak vysoko, že jej nelze zahlédnout. Jak dny v tomto světě, kde smrt není nikdy daleko, dál plynou, dojde k osudovému setkání.

A potom k loučení…

Přestože je Asuna vydána na milost a nemilost skutečnosti, kterou má před svýma očima, bojuje ze všech sil, dokud se před ní někdo neobjeví; nestranný šermíř, Kirito…

Galerie

for Sword Art Online The Movie Progressive

Mohlo by Vás zajímat

Premiéra dokumentu VĚZENÍ DĚJIN 28. 4. Kino Napajedla Zobrazit
Cestovatelský biograf: V HLAVNÍ ROLI VELKÝ BÍLÝ ŽRALOK 24. 4. Otrokovická beseda, nám. 3. května 1302 Zobrazit
Top