Oblíbené

SKLEP HOUSE with Michael C & Soulkate

Koncert

SKLEP HOUSE with Michael C & Soulkate

by IanKita

16. Listopadu
21:00
Sklep 33
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

SKLEP HOUSE with Michael C & Soulkate

Pravidelná House - Techno klubová akce ve zlínském klubu Sklep 33.

16.11. proběhne další pokračování akce Sklep House ve zlínském klubu Sklep 33. Jako další hosté dorazí DJ Michael C a Soulkate z Prahy. Michael C je český DJ, producent, a také hudební dramaturg. Patří mezi rezidentní DJs legendárního pražského klubu Roxy, je headlinerem pořadu Dance eXXtravaganza na Evropě 2 a moderátorem Dance Radia. Pravidelně vystupuje nejen v Česku, ale i zahraničí. Na stage se střídá s nějvětšími hvězdami taneční scény. Vystupoval po boku hvězd jako James Zabiela, Fritz Kalkbrenner, Tiesto, Joris Voorn, Gorgon City, Adam Beyer, Disciples, Yotto, Armin van Buuren, Ferry Corsten, Digitalism, Paul van Dyk, Kosheen, ATB, Sander van Doorn a mnoho dalších. Jeho energické podání fresh house music vás rozhodně nenechá v klidu! A teďka představení SoulKate. Již přes 10 let pracuji jako moderátorka v rádiu a hudební reportérka v terénu. Mám za sebou stovky nejrůznějších hudební akcí, festivalů a koncertů a parties. Dělala jsem rozhovory se zahraničními i českými hvězdami. Moje hudební cesta začala již na základní škole, kdy jsem začala studovat na základní umělecké škole piano. Časem se přidala láska k dalším nástrojům. Zároveň jsem již také závodně tancovala, takže spojení pohybu a hudby pro mě byl vždy kouzelný.
Svět djingu mě aktivně oslnil v roce 2017, kdy jsem začala aktivně hrát. Můj žánr je především house music (deep house, microhouse, minimal) a také UK Garage. Hraji na piano, synťák a magický nástroj handpan. V roce 2020 jsem začala s produkcí a momentálně stále objevuji krásy zvuků syntezátorů, piana a magického handpanu.
Mým posláním a vizí je dělat hudbu pro takové spektrum lidí, kteří patří mezi opravdové milovníky hudby a chtějí zažít nevšední hudební zážitek. Akci opět doplní rezidenti akce Ian Kita a Manisch.
Vstup 18+

Mohlo by Vás zajímat

KLÍNY | koncert 28. 5. Velkokavárna GULLIVER Zobrazit
ČLOVĚK KRVE | koncert 27. 4. Velkokavárna GULLIVER Zobrazit
Top