Oblíbené

Rozsvícení Památníku T. Bati do trikolóry

Happening

Rozsvícení Památníku T. Bati do trikolóry

by Pamatnik Bata

17. Listopadu
17:11
Památník Tomáše Bati
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Rozsvícení Památníku T. Bati do trikolóry

Na Den boje za svobodu a demokracii bude Baťův Památník slavnostně nasvícen do barev české trikolóry, a to přesně v 17:11, kdy se současně rozezní veřejná reprodukce písně Modlitba pro Martu. Na státní svátek 17. listopadu navíc můžete využít prohlídek se vstupem zdarma od 10:00 do 16:00.

Letos již potřetí bude Baťův Památník slavnostně nasvícen do barev české trikolóry na Den boje za svobodu a demokracii. Nenechejte si ujít tuto mimořádnou podívanou ve čtvrtek 17. listopadu přesně v 17:11, kdy tento silný moment  ještě více umocní současné přehrání legendární skladby Modlitba pro Martu.

Na 17. listopad 2022 bude Památník Tomáše Bati otevřen k návštěvě se vstupem zdarma v čase 10:00 - 16:00 (poslední prohlídka začne v 15:00). V každou celou hodinu budou probíhat komentované prohlídky, ale Památník bude možno si prohlédnout i individuálně bez výkladu. Volné vstupenky si však nejdřív přijďte vyzvednout do Infopointu Památníku (ve vedlejší budově gymnázia, nám. T. G. Masaryka 2734), až poté vás průvodce doprovodí přímo do Památníku.

Na závěr návštěvního dne se uskuteční přesně v 17:11 velkolepá podívaná v podobě okamžiku speciálního rozsvícení zlínského klenotu do trikolórových barev. Památník bude takto slavnostně zářit do 22:00.

Přijďte zažít silnou atmosféru na Gahurův prospekt ve Zlíně k Památníku Tomáše Bati!

Více info: www.pamatnikbata.eu
Je založena také Facebooková událost Rozsvícení Baťova Památníku ve Zlíně do trikolóry

Galerie

for Rozsvícení Památníku T. Bati do trikolóry

Mohlo by Vás zajímat

Den pro les a Matku Zemi 6. 4. Bohuslavice u Zlína Zobrazit
Top