Oblíbené

Psí a knižní market III

Vstup zdarma

Psí a knižní market III

by terezabmarkova

9. Prosince
10:00
Tržiště Pod Kaštany, Zlín
Vstupné
zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Psí a knižní market III

Akce (nejen) pro všechny pejskaře, milovníky knih, originálních handmade výrobků a hlavně dobré duše. Akce se ponese v dobročinném duchu, jelikož hlavní stánek bude mít domov důchodců pro staré a nemocné pejsky Smečka z Knihánkova.
Akce (nejen) pro všechny pejskaře, milovníky knih, originálních handmade výrobků a hlavně dobré duše.
Akce se ponese v dobročinném duchu, jelikož hlavní stánek bude mít domov důchodců pro staré a nemocné pejsky Smečka z Knihánkova. Můžete se těšit jak na jejich merch, tak na knižní bazárek. Navíc i prodejci mohou část svého zisku z tohoto dne věnovat tomuto dobročinnému spolku.
Kromě designových produktů se můžete těšit na bohatý doprovodný program: besedu spisovatelky Báry Nesvadbové, fotokoutek Pavly Gráfové, koncert kapely Who asked ??? nebo dílničku pro děti, kde si budou moci vyrobit například psí známku nebo nabarvit ozdoby ze dřeva.
Opět si budete moci zakoupit lístek do tomboly, kam nám věnovaly hodnotné ceny značky, které se trhů nemohou osobně zúčastnit. Na výhru nemusíte čekat, hned se dozvíte, zda jste vylosovali výherní los a výhru si sami můžete vybrat. Navíc celým výtěžkem podpoříte Smečku z Knihánkova.
Na akci samozřejmě nebudou chybět stánky s jídlem, pitím a kávou.
Změna programu je vyhrazena. Účastní na akci Psí a knižní market souhlasíte se zveřejněním fotek, které na akci vzniknou.

Galerie

for Psí a knižní market III

Mohlo by Vás zajímat

O herectví s Terezou Ramba 31. 5. beduínský stan, Park Komenského Zobrazit
Galerijní a muzejní noc v Památníku T. Bati 24. 5. Památník Tomáše Bati (nám. T. G. Masaryka 2570, Zlín) Zobrazit
Kabelkový Veletrh 27. 5. Městské divadlo Zlín Zobrazit
Top