Oblíbené

Prvomájový vstup zdarma do Památníku T. Bati

Vstup zdarma

Prvomájový vstup zdarma do Památníku T. Bati

by Pamatnik Bata

1. Května
10:00
Památník Tomáše Bati ve Zlíně
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Prvomájový vstup zdarma do Památníku T. Bati

Přemýšlíte, jak strávit nadcházející dva prodloužené víkendy? Jako tip na výlet si můžete naplánovat také návštěvu Památníku Tomáše Bati, který bude otevřen nejen oba víkendové dny, ale i v pondělní státní svátky 1. a 8. května, a to v čase 10:00 – 17:30.

Na blížící se státní svátky v pondělí 1. května na Svátek práce a v pondělí 8. května na Den vítězství bude Baťův Památník mimořádně otevřen k prohlídkám. V duchu baťovských tradic spojených s oslavami 1. máje budete moci navíc v tento den využít do Památníku bezplatný vstup.

Ikona zlínské architektury láká k návštěvě také na státní svátek osvobození ČSR, který vychází na pondělí 8. května, kdy bude otevřeno se vstupným.

Návštěvu Památníku Tomáše Bati si načasujte k celé hodině, kdy začíná pravidelná komentovaná prohlídka a trvá zhruba 50 minut. První komentovka startuje v 10:00, poslední v 17:00. V rámci výkladu se dozvíte perličky k historii i architektuře této výjimečné budovy, ale také zajímavosti o životní cestě Tomáše Bati nebo k osobnosti F. L. Gahury, který je autorem Památníku. Prohlídka s průvodcem poskytne návštěvníkovi ucelený zážitek, proto komentovanou prohlídku určitě využijte.

Vstupenky si před prohlídkou nejdříve vyzvedněte v Infopointu Památníku T. Bati  (adresa je nám. T. G. Masaryka 2734, Zlín).

Mohlo by Vás zajímat

Top