Oblíbené

PROSECCO DEGUSTACE S JAKUBEM ŠRENKEM V TOVÁRNĚ

Gastronomie

PROSECCO DEGUSTACE S JAKUBEM ŠRENKEM V TOVÁRNĚ

by Kavarna Tovarna

14. Prosince
18:30
Kavárna Továrna
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

PROSECCO DEGUSTACE S JAKUBEM ŠRENKEM V TOVÁRNĚ

Zveme Vás na exkluzivní degustaci prosecca z rodinného vinařství Montelvini, kterou Vás provede špička ve svém oboru, sommelier Jakub Šrenk🥂. Jakub spolupracoval s Emanuelem Ridim, v současnosti pracuje v olomouckém Entrée a jako hlavní sommelier ve Vinostrada. Součástí degustace je občerstvení, odborný výklad a 8 vzorků. Vstupenky máme k zakoupení v Továrně na baru - pospěšte si, počet míst je omezen.
Zveme Vás na exkluzivní degustaci prosecca z rodinného vinařství Montelvini, kterou Vás provede špička ve svém oboru, sommelier Jakub Šrenk. Součástí degustace je občerstvení, odborný výklad a 8 vzorků. Vstupenky máme k zakoupení v Továrně na baru - pospěšte si, počet míst je omezen.
“Víte, co mám na mém povolání rád? Že mohu poznávat svět chutí a vůní, aniž bych musel někam cestovat. Být v kontaktu s lidmi a dělat jim radost. Ano, radost. Pokaždé, když se nalévá víno, oči dospělých se rozzáří jako dětem u vánočního stromku. A taky plním všechna přání. Jsem totiž takový Gin. Zjevím se všude, kde je lahev”
Říká Jakub Šrenk, který vás provede degustací prosecca z rodinného vinařství Montelvini.
Nejvíce vzpomíná na spolupráci s Emanuelem Ridim, kde si získal lásku k italskému folkloru a gastronomii. Odtud se přes další restaurační zařízení objevil až v olomouckém Entrée. Odtud ho sommelierství dovedlo až k firmě Vinostrada, ve které nyní působí jako hlavní sommelier a pod jejiž záštitou ochutnáme skvělá šumivá vína.

Galerie

for PROSECCO DEGUSTACE S JAKUBEM ŠRENKEM V TOVÁRNĚ

Mohlo by Vás zajímat

Top