Oblíbené

Projekce dokumentu Sametový Zlín

Film

Projekce dokumentu Sametový Zlín

by Katerina Martykanova

13. Října
19:00
61. budova areálu Svit
Vstupné
Základní vstupné je 150 Kč, pro občany Zlína, žáky, studenty, seniory do 69 let a držitele průkazů ZTP platí snížené vstupné ve výši 99 Kč, senioři od 70 let a děti do 6 let zaplatí vstupné pouhých 9 Kč.
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Projekce dokumentu Sametový Zlín

Jak probíhala sametová revoluce ve Zlíně? O tom vypráví dokument Sametový Zlín, který bude k vidění ve čtvrtek 13. října v 19:00 hodin jako součást výstavy Takoví jsme byli? 2

Snímek režiséra Petra Babince natočený v roce 2022 zpovídá účastníky sametové revoluce ve Zlíně a je prokládaný unikátními historickými záběry, které se podařilo dohledat. Délka projekce je 54 minut a po jejím skončení následuje beseda s režisérem Petrem Babincem a Jiřím Devátem, kterou moderuje Martin Pášma.

Výstava Takoví jsme byli? II je umístěna v novém prostoru Galerie 61 – Kulturní zóna Zlín v 61. budově baťovského areálu. Je věnovaná připomínce 700 let od první písemné zmínky o městě Zlíně. Prostřednictvím černobílých fotografií od zlínských fotografů ukáže život ve městě a zachycuje atmosféru Zlína rozrůstajícího se v průběhu času do prosperujícího města.

Mohlo by Vás zajímat

Cestovatelský biograf: V HLAVNÍ ROLI VELKÝ BÍLÝ ŽRALOK 24. 4. Otrokovická beseda, nám. 3. května 1302 Zobrazit
Premiéra dokumentu VĚZENÍ DĚJIN 28. 4. Kino Napajedla Zobrazit
Top