Oblíbené

PRODEJNÍ CHARITATIVNÍ VÝSTAVA MICHAELY GLÜCKOVÉ

PRODEJNÍ CHARITATIVNÍ VÝSTAVA MICHAELY GLÜCKOVÉ

by Kavarna Tovarna

20. Června - 16. Července
07:00
Konkrétní data konání
Kavárna Továrna
Vstupné
zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

PRODEJNÍ CHARITATIVNÍ VÝSTAVA MICHAELY GLÜCKOVÉ

Srdečně Vás zveme na prodejní charitativní výstavu fotografií s názvem „Benátky a Řím“ fotografky Michaely Glückové ve spolupráci se spolkem Srdce na pravém místě. Výtěžek z fotografií poputuje na léčbu a rehabilitace Klárky Kalivodové. Příběh Klárky si můžete přečíst v popisku.
Příběh Klárky si můžete přečíst ZDE
Fotografka Michaela Glücková
Pocházím z Vizovic a v současné době žiji a pracuji v Olomouci. Vystudovala jsem Masarykovu univerzitu v Brně obor ošetřovatelství. Fotografování jsem se začala věnovat proto, abych zdokumentovala své zahraniční cesty. Rok 2020 byl pro mě velkým zlomem, po absolvování svého prvního foto-workshopu jsem fotografii doslova propadla.
Absolvovala jsem několik soukromých lekcí, nakoupila novou techniku a začala jezdit na foto-expedice. Od roku 2021 mám zřízené živnostenské oprávnění a začala jsem fotit na zakázku. Má fotografická tvorba je zaměřená hlavně na krajinu, architekturu, cestování.
Další můj velký posun přišel v prosinci 2022, kdy jsem přijala nabídku dělat lektora pro Czech Photo Travel. Této nabídky si nesmírně vážím a zároveň ji beru jako velkou výzvu, takže se nyní se mnou můžete setkat na workshopech či expedicích.
Výstava Benátky a Řím
Fotografie pro nadcházející výstavu jsem vybrala ze dvou ikonických italských měst Benátek a Říma. Šlo mi o to, naladit návštěvníky na letní prázdninovou vlnu. Samotná města jsem se snažila vyfotografovat tak trochu jinak, přiblížit běžný život Italů, zachytit ono pověstné „La Dolce vita“ a všímat si detailů, které mnoho cestovatelů přehlédne. Navíc výstava umístěná v kavárně Továrně, spojená s hrnkem dobré kávy, dokouzlí tu jedinečnou atmosféru kousku Itálie v srdci Zlína.

Galerie

for PRODEJNÍ CHARITATIVNÍ VÝSTAVA MICHAELY GLÜCKOVÉ

Konkrétní data konání

20. Června 07:30
16. Července 07:00
Top