Oblíbené

PRIVÁT | projekce předpremiéry seriálu

Film

PRIVÁT | projekce předpremiéry seriálu

by Velkokavarna GULLIVER

23. Září
19:30
Velkokavárna GULLIVER
Vstupné
150 Kč
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

PRIVÁT | projekce předpremiéry seriálu

V sobotu 23. září se u nás v předpremiéře představí nekonvenční seriál „Privát“, který s humorem a nadsázkou zavede diváky do světa privátních erotických služeb. Dvě zoufalé sestry v něm prostitucí zachraňují matku v insolvenci a zažijí přitom vskutku nečekané příhody. Za zmínku stojí, že byl seriál natáčen ve Zlíně a dokonce přímo ve Velkokavárně Gulliver.
Bára (Barbora Sítek Kocmánková) je čerstvě po rozchodu, Míša (Michaela Rykrová) si naopak užívá nového vztahu. Oběma sestrám však udělá čáru přes rozpočet vlastní matka (Stanislava Jachnická), když přijde s novinou, že kvůli dluhům patrně ztratí střechu nad hlavou. A protože mladší studuje a starší je zrovna bez práce, bezradnost a náhoda přivedou sestry k nápadu založit si erotický privát. Ani jedna přitom neví, jak na to, co všechno tahle práce obnáší a s kým se v ní vlastně potkají.
Ve světě, kde se o sexu pořád mluví, ale stejně vzbuzuje věčné rozpaky, a ve kterém se ženská sexualita stále posuzuje přísněji než mužská, chce „Privát“ jít svou nekonvenční cestou. Jeho hrdinky mají daleko do trpících protagonistek sociálních dramat a tragikomedií. Míša s Bárou jsou emancipované hrdinky, které se neohroženě pouští na výpravu mezi muže a jejich erotické fantazie. A vás zvou, abyste se přidali k nim.

Galerie

for PRIVÁT | projekce předpremiéry seriálu

Mohlo by Vás zajímat

Top