Oblíbené

PoSvícení

Festival

PoSvícení

by KlaraZverinec

26. Listopadu
17:03
Dílna Zlín
Vstupné
Vstupné: +celý fesťák: 300,- dospělý / 200,- dítě, student, důchodce, ZTP +jen divadlo: 100,- dospělý / 50,- dítě, student, důchodce, ZTP +jen koncert: 250,- dospělý / 150,- dítě, student, důchodce, ZTP +300,- a víc: frajer a zvěřincový mecenáš
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

PoSvícení

++++++++++++++++++ Čtvrtý ročník open air události, oslavy světla a chvály podzimu. Zvěřinec si chce posvítit na život ve městě, nabídnout možnost k zastavení a setkání. +++++++++++++++++
Program:
+Divadelní představení "Zlín"
+P/\ST
+Laokoon
+Zhasni
+++++++++++++++++
+Zlín+
výtvarné divadlo pro děti i dospělé
Poradce Tomáše Bati, Berty Ženatý, chtěl ve dvacátých letech nahradit v příbězích pro děti pohádkové postavy chytrými a zručnými průmyslovými pracovníky.
Loutková inscenace o životě města Zlína v Baťově éře. Inscenace o každodenním životě, který je funkční, moderní, univerzální, modelový, rutinní a efektivní. Každý den, pořád dokola, dokud se nestane chyba.
+P/\ST+
Experimentální rap s nášlapem do tvrdý elektroniky. Divadlo.Show. Hype.Žádná crew. Dvouhlavej palcát.
+Laokoon+
V Brně usazená dvojice Jiří Machů a Mikuláš Hamerla odhaluje alternativní tvář rapu a mimoděčně klade otázku, zda může být pouliční žánr zároveň školený. S kapelami Sekvoye a Killiekrankie spjatí hudebníci pojímají rap básnivě, spíše než přímočarost se rozhodli šlechtit překvapivá spojení, slovní i hudební.
+Zhasni+
Nová kapela z olomouckého okruhu SF crew, který představuje jedinečnou kulturní komunitu v rámci republiky. Duo ve složení kytara – bicí kombinuje noisový instrumentál s prvky shoegazu. Svěží vítr kytarové scény s vůní babího léta. Tak čerstvé, že to ani nevygooglíte.
+++++++++++++

Mohlo by Vás zajímat

Festival Zlín žije 23. 6. Zámek Zlín Zobrazit
Festival malých pivovarů 17. 6. Nádvoří Nového Kláštera Napajedla Zobrazit
Lofofora #2 17. 6. Bystřice pod Hostýnem Zobrazit
Top