Oblíbené

Playmobil ve Zlatém jablku

Rodina

Playmobil ve Zlatém jablku

by Katerina Martykanova

17. - 30. Července
19:00
Konkrétní data konání
OZC Zlaté jablko Zlín
Vstupné
Zdarma
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Playmobil ve Zlatém jablku

Zábavu určenou zejména malým návštěvníkům na druhou polovinu července připravilo zlínské obchodní centrum Zlaté jablko. Hostit bude výstavu hraček Playmobil, která sem zavítá jako na první místo v České republice. Od 17. do 30. července se děti mohou těšit na světy pirátů, princezen a rytířů i na život ve městě.

Jedna z nejoblíbenějších značek hraček na světě ovládne na dva prázdninové týdny obchodní a zábavní centrum ve Zlíně. Díky výstavě stavebnic Playmobil se děti mohou podívat hned do třech různých světech plných her a interaktivních prvků.

Svět pirátů zde zastoupí velká pirátská loď, vězení, maják, pirátské sudy a samozřejmě postava piráta. Svět rytířů a princezen je pohádkovým světem s minikinem, pranýřem, rytířskou vitrínou i postavami princezny a rytíře. Třetí svět představí zajímavosti života ve městě a zavede děti třeba do prostředí školy nebo k hasičům. Jeho součástí bude také velká hrací zóna, interaktivní omalovánky, fotostěna nebo vědomostní kvíz.

Kromě toho se mohou návštěvníci těšit na doprovodnou soutěž o hračky Playmobil. Program bude probíhat v prodejní galerii obchodního centra od pondělí 17. do neděle 30. července.

 

Konkrétní data konání

17. Července 16:03
30. Července 19:00

Mohlo by Vás zajímat

WALDORFSKÝ KLUBÍK – Den otevřených dveří 7. 6. Paseky 135, 76311 Želechovice nad Dřevnicí Zobrazit
Junior univerzita 2024 8. 7. Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně, budova U18, Štefánikova 5670, Zlín Zobrazit
Muzejní noc 7. 6. Muzeum Napajedla Zobrazit
Top