Oblíbené

Na poslední den školního roku zdarma do Památníku

Vstup zdarma

Na poslední den školního roku zdarma do Památníku

by Pamatnik Bata

30. Června
10:00
Památník Tomáše Bati ve Zlíně
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Na poslední den školního roku zdarma do Památníku

Také letos bude Památník Tomáše Bati otevřen k prohlídkám se vstupem zdarma na 30. června 2023, a to v čase 10:00 – 17:30. Bezplatný vstup platí nejen pro ty školou povinné, ale i pro všechny příchozí návštěvníky. Volné vstupenky se nejdříve vyzvedávají v Infopointu Památníku (nám. T. G. Masaryka 2734, Zlín).

Nejoblíbenější období roku všech školáků se blíží – letní prázdniny jsou tady cobydup. K příležitosti posledního dne školního roku v pátek 30. června můžete využít prohlídek Památníku s bezplatným vstupem. Doporučujeme absolvovat komentovanou prohlídku, při které se dozvíte spoustu zajímavostí a perliček, a to nejen k architektuře a historii tohoto architektonického skvostu. Výklad je obohacen také o životní příběh a osud Tomáše Bati, kterému je Památník věnován, nebo o osobnost jeho autora Františka Lýdie Gahury. Příchod si načasujte k celé hodině, kdy komentovky startují – první je v 10:00, poslední v 17:00. Prohlídka s průvodcem trvá zhruba 50 minut a opravdu stojí za to.

Před samotnou prohlídkou nejdříve směřujte pro volné vstupenky do Infopointu Památníku T. Bati, odkud vás pak průvodce doprovodí přímo do Památníku.

Odstartujte letní prázdniny stylově – exkurzí perly světového funkcionalismu!

Mohlo by Vás zajímat

Top