Oblíbené

Multižánrový festival Horem Dolem

Festival

Multižánrový festival Horem Dolem

by horemdolem

4. - 6. Července
09:00
Konkrétní data konání
Provodov
Vstupné
Festival je bez plotů, výšku vstupného tedy necháváme na vás.
Vstupenky
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

Multižánrový festival Horem Dolem

12. ročník multižánrového festivalu na Provodovské louce za vesnicí. (Zlínský kraj) ÚČINKUJÍCÍ: Holinky, Bartleby, Muzička (SK), Ctib, Met.Blues (NZL), Usurper Slug (HU) Hihihahaholky a další. Kompletní program na www.horem-dolem.cz/program

Zveme vás na 12. ročník multi-žánrového festivalu Horem Dolem, který se uskuteční od 4. do 6. července na provodovské louce za starým hřbitovem.

Mezi hlavní hosty festivalu patří maďarská punk-rocková kapela Usurper Slug, pánský folklorní soubor Muzička z Bratislavy nebo cimbálovo-rapové trio Bartleby z Uherského Hradiště. Pro děti je připravena výtvarná dílna a pohádka s názvem Karlova a Jaromírova pohádka. Podrobný program s fotkami a informacemi naleznete na stránkách https://horem-dolem.cz/program/.

Těšit se můžete jak na bohatý program, tak na rozmanité občerstvení po celou dobu festivalu. Např.: Burgery, hot-dogy, včetně snídaní, falafely (vege), klobásky z udírny, cukrárna, zmrzlina atd. Z nápojů si můžete vybrat Minipivovar Komonec, Pivovar Švec, míchané nápoje, Prosecco, dobré víno z jížní Moravy a samozřejmě nealko limonády. Nebude chybět ani dobrá káva z pojízdné kavárny Jizba Luhačovice.

Každý si přijde na své. Vstupné je formou doporučeného příspěvku. Přispět můžete jak na místě, tak v předprodeji na https://www.horem-dolem.cz/vstupenky/ .

Galerie

for Multižánrový festival Horem Dolem

Konkrétní data konání

4. Července 15:30
5. Července 09:00
6. Července 09:00

Mohlo by Vás zajímat

Letní Svět hlavolamů a logických her 30. 8. 14|15 BAŤŮV INSTITUT Zobrazit
NAPAhraní deskových her 24. 8. Café Klášter Zobrazit
Top