Oblíbené

motivační výzva Do práce na kole, koloběžce, pěšky, nebo poklusem

Sport

motivační výzva Do práce na kole, koloběžce, pěšky, nebo poklusem

by CykloZLIN

1. - 31. Května
21:59
Konkrétní data konání
Zlín a okolí
Vstupné
https://dopracenakole.cz/o-vyzve/ucastnicky-poplatek
Vstupenky
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

motivační výzva Do práce na kole, koloběžce, pěšky, nebo poklusem

Přijměte květnovou výzvu Do práce na kole, pěšky nebo poklusem 2023. Namotivujte sebe i své okolí k pravidelnému pohybu, aktivní dopravě, která pomáhá zdravějším městům i planetě. Poznejte své město jinak a podpoře týmového ducha. Zapojte se do Květnové výzvy a překonejme společně loňský rekord 24 700 účastníků a účastnic. Podívejte se na ceny startovného a termíny rozesílky účastnických balíčků, včetně trička, nebo nákrčníku, v kterých se zúčastníte různých květnových akcích zdarma. Dále můžete získat parádní výhry od regionálních partnerů.

Společně se města Zlín a Otrokovice zapojí již 10. rok v celorepublikové motivační květnové akci DPNK 2023.V rámci výzvy lze zapisovat jakoukoliv cestu do práce či z práce, letos i do školy a ze školy, kterou účastník/účastnice uskuteční na bezmotorovém dopravním prostředku (kolo, koloběžka, skate…), případně pěšky či poklusem. Povolena jsou i elektrokola. Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě. Minimální délka trasy v jednom směru musí činit alespoň 1,5 km.

Slavnostní vyhlašování výsledků je naplánováno letos na úterý 13.6.2023 v Otrokovicích, na náměstí 3. května. Od 16.00 bude program a od 17.00 slavnostní losování a předávání výher. Těší se na Vás organizátoři :-) Iniciativa CykloZLÍN a zástupci měst Zlín a Otrokovic plánují pro soutěžící různé akce ZDARMA, jako například Káva na triko, Zmrzlina na triko, Snídaně na triko, Kontrolní prohlídka kola atd. a hlavně zajištění co nejlepších cen. Květnové akce, ale i výhry, které můžete získat PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME ! Hlavní cenou v kategorii pravidelnost týmů bude koloběžka Kostka Tour Max v hodnotě cca 12 tis. Kč pro každého člena týmu od Zlínského kraje, statutárního města Zlín, města Otrokovic. Za všechny výhry regionálním partnerům děkujeme !Cílem kampaně DO PRÁCE NA KOLE je hravou formou přivést obyvatele měst k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne.

Galerie

for motivační výzva Do práce na kole, koloběžce, pěšky, nebo poklusem

Konkrétní data konání

1. Května 00:00
31. Května 21:59

Mohlo by Vás zajímat

Adrenaline challenge Zlín 21. 4. Náměstí Míru Zobrazit
Dny otevřených sportovišť 19. 4. Zlínská sportoviště Zobrazit
Top