Oblíbené

MEGAHERNA VE ZLATÉM JABLKU

Rodina

MEGAHERNA VE ZLATÉM JABLKU

by Katerina Martykanova

12. - 21. Července
19:00
Konkrétní data konání
OZC Zlaté jablko
Vstupné
ZDARMA
Tuto akci organizuje externí pořadatel, nikoli Živý Zlín. Dotazy proto směřujte přímo na pořadatele akce.

MEGAHERNA VE ZLATÉM JABLKU

Prázdniny jsou ideálním obdobím pro hraní i odpočinek. Proto obchodní centrum Zlaté jablko ve Zlíně připravilo zejména pro své malé návštěvníky prázdninovou megahernu. Otevřená bude od 12. do 21. července a její součástí bude i relaxační zóna s posezením. Každou sobotu pak nabídne i pestrý doprovodný program plný her, zábavy a soutěží s oblíbenými hračkami a postavičkami.

Ideální místo pro rodiny, kde mohou strávit společný čas, užít si zábavu a odnést si nezapomenutelné zážitky. To je megaherna v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko. Rozsáhlé herní zóny nabídnou dětem jejich oblíbené hračky – panenky L. O. L. Surprise!, Rainbow High, Shadow High, Požárníka Sama, Statečná autíčka i závodní dráhy Smoby Flextreme.

 

A pro ty úplně nejmenší je připravená play zóna s hračkami Little Tikes s domečky, vozítky, malou skluzavkou nebo houpadly. „Součástí herny je samozřejmě i posezení vybavené sedacími vaky, polštářky, dětskými stany a stolky, kde si budou moct rodiče i děti po náročné hře odpočinout,“ uvedl Jiří Kratochvíl, ředitel obchodního centra.

 

Zlaté jablko ve Zlíně hostí prázdninovou megahernu denně od 12. do 21. července. Každou sobotu se návštěvníci mohou těšit navíc na animační programy, taneční workshopy, soutěže a dárky, tombolu, módní přehlídku a další zábavu.

Galerie

for MEGAHERNA VE ZLATÉM JABLKU

Konkrétní data konání

12. Července 09:00
21. Července 19:00

Mohlo by Vás zajímat

Zlín dětem: DIVADLO 8. 8. Zámek Zlín Zobrazit
Prázdninová angličtina pro děti ZŠ i SŠ 19. 8. Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně, budova U18, Štefánikova 5670, Zlín Zobrazit
Zlín dětem: POZNÁVÁNÍ 22. 8. Zámek Zlín Zobrazit
Top